Advert
Advert
Advert

SPOR VE EĞİTİM CAMİALARI BİR ARADA

“Kitap okuma halkaları” Ödemiş’te buluştu

SPOR VE EĞİTİM CAMİALARI BİR ARADA
SPOR VE EĞİTİM CAMİALARI BİR ARADA Küçük Menderes
Bu içerik 693 kez okundu.
Advert

Ödemiş Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, “Kitap okuma halkalarımız” projesi için bir araya geldi.

“Kitap okuma halkalarımız” adlı proje için bugüne kadar Ödemiş’te Gençlik ve Spor ile İlçe Milli Eğitim camialarının gerçekleştirdiği çalışmaların kritiği Ödemiş Öğretmenevi’nde yapıldı. Projeyle ilgili bilgi veren Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cafer Cebeci, "Kitap Okuma Halkalarımız meyvelerini vermeye başladı. İzmir Atatürk Gençlik Merkezimiz ve Ödemiş Gençlik Merkezimiz olarak okullarımızda oluşturduğumuz Kitap Okuma Halkaları tarafından okunan kitapların kitap kritiği Ödemiş Öğretmenevinde gerçekleştirildi. Etkinliğimize katılan Ödemiş Milli Eğitim Müdürüm Bahattin  Gengörü’ye, Öğretmenevi Müdürüm Fedai Kozan'a, Okul Müdürlerime, Öğretmenlerime, Gençlik Liderlerime ve özellikle Gençlerimize çok teşekkür ederim. 
Misafirperverliğinden dolayı Ödemiş Öğretmenevi Müdürlüğümüze ayrıca çok teşekkür ederim.” dedi.

Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü de “Projeyi benimsiyoruz. Bu kapsamda, projenin artarak faydalı olacağını düşünüyoruz. Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak projeye destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

Turgay Konuralp

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kurbanlık fiyatlarında artış yok
Kurbanlık fiyatlarında artış yok
STK'ların önemini anlattı
STK'ların önemini anlattı