Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

ÇIRPI'DAN CHP GENEL MERKEZİ'NE!

"Bayındır'da mutlaka kamuoyu yoklaması yapılmalı"

ÇIRPI'DAN CHP GENEL MERKEZİ'NE!
ÇIRPI'DAN CHP GENEL MERKEZİ'NE! Küçük Menderes
Bu içerik 589 kez okundu.
Advert

Bayındır'da CHP'li belediye başkan aday adayı yüksek mimar Ali Erişen, saha çalışmalarını sürdürdüğü Çırpı'da genel merkeze seslenerek aday belirleme sürecinde mutlaka kamuoyu araştırması yapılması gerektiğini söyledi.

Daha önce CHP Bayındır İlçe yönetiminde uzun süre görev alan yüksek mimar Ali Erişen, aday adaylığı sürecinde ilçeyi adımlıyor. Eski belde ve köylerde de halkla bir araya gelen Erişen, sorun ve beklentileri dinleyip projelerini anlatıyor.

Bayındır halkının ve partililerin yoğun talebi sonrası sosyal belediyeciliğin gereklerini sunmak ve ortak akılla halka hizmet etmek üzere aday adayı olduğunu belirten Erişen, "36 mahallemizde dün nasıl ilçe yönetiminde hep birlikte çalışıp halkımızın derdine derman aramışsak bugün de ilçemize hizmet etmek adına yine bir aradayız. 2014 yılında 68 yıl sonra CHP bayrağı Bayındır Belediyesi'nde dalgalandı. Ama bu nasıl sağlandı. Halkın büyük desteği, tüm parti örgütünün kenetlenmesi ve isimsiz kahramanlar diyebileceğimiz partili neferlerimiz sayesinde bu başarı sağlandı. Önceki yönetimden bunalan halkımızın, Sayın Başkanımızı bir kurtarıcı gibi görmesi ile sağlandı. O dönem adayımız olan Sayın Ardahan Totuk'un yaşadığı sağlık problemi ile yaşanan değişikliğin ardından Sayın Ufuk Sesli memuriyet hayatını noktalayıp aday oldu ve herkesin yoğun gayretleri ile başarı geldi.

“Halkın nabzı tutulmalı”

Geride kalan 4,5 yılsonunda bugün gelinen noktada aday belirlenirken mutlaka ama mutlaka genel merkezimizin Bayındır'da kamuoyu araştırması yapması ve mümkünse partili neferlerimizin katılımıyla eğilim yoklaması yapması gereklidir. Seçimde başarının anahtarı bu olacaktır. Kamuoyu araştırmasından çıkacak aday kim olursa olsun ben sonuna kadar çalışmaya varım. Ama halka kulak verilmeli ve nabzı tutulmalıdır" diye konuştu.

Başar Uçar

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 TÜRKİYENİN VE DÜNYANIN TEK ÇOCUK BAYRAMI  KUTLU OLSUN!
TÜRKİYENİN VE DÜNYANIN TEK ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN!
Başkan Eriş: “Saldırıyı kınıyoruz”
Başkan Eriş: “Saldırıyı kınıyoruz”