Advert
Advert
Advert

Ertelenen seminer Kasımda

Ertelenen seminer Kasımda
Ertelenen seminer Kasımda Küçük Menderes
Bu içerik 546 kez okundu.
Advert

Ödemiş Ticaret Odası tarafından, üyelerinin dış ticaret girişimlerine yönelik alt yapılarını geliştirmek, dış ticaret ve uluslararası finans konularında üyelerini bilgilendirmek amacıyla Prof. Dr. Coşkun Küçüközmen tarafından “ Dış Ticaret Semineri” verilecek.

Seminer 7 Kasım Çarşamba günü saat 19.00’da Ödemiş Ticaret Odası Konferans Salonunda gerçekleşecek. Daha önce Ekim ayı içerisinde yapılacağı duyurulan seminer, Ticaret Odası’nın ve Coşkun Küçüközmen’in programları dolayısıyla ertelenmişti. Özellikle akşam saati düzenlenen seminerde katılımcıların iş çıkışı eğitime dâhil olabilmeleri amaçlanıyor.

İzmir Ekonomi Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman Bölümünde öğretim görevlisi olan Prof. Dr. Coşkun Küçüközmen yabancı pazarlara açılma stratejisi, dünya ticareti genel görünümü, ticaret savaşlarının geleceği, e-ticaretten ülkemiz ekonomisine, yaratıcılık ve iş geliştirme konularına kadar pek çok konuda üyeleri bilgilendirecek.

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, “bütün üyelerimizi dış ticaret ve konularında bilgi sahibi olmaları için seminerimize bekliyoruz” dedi.

Şazenuş Keskin

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!
O bulvarda kiralık dükkan enflasyonu!
O bulvarda kiralık dükkan enflasyonu!