Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Balabanlı ve Kemer’de toplu satış

Balabanlı ve Kemer’de toplu satış
Balabanlı ve Kemer’de toplu satış Küçük Menderes
Bu içerik 950 kez okundu.
Advert

Yarından sonra Türkönü Mahallesi’ndeki yaklaşık 51 bin metrekarelik tarım arazisinin satışı için ihaleye çıkacak olan Ödemiş Belediyesi, Kasım ayında da Balabanlı ve Kemer mahallelerinden 12 adet tarlanın satışını ihalelerle ile gerçekleştirecek.

Ödemiş Belediyesi, Bütünşehir Yasası ile köy tüzel kişiliklerinden mülkiyetine geçen tarlaların satışına devam ediyor. Yarından sonra Türkönü Mahallesi’ndeki 1,4 milyon lira muhammen bedelli tarla satışının ihalesine çıkacak Ödemiş Belediyesi, 14 Kasım’da ve 28 Kasım’da Balabanlı Mahallesi ve Kemer Mahallesi’nde toplam 12 adet tarlanın satışı için ihale düzenleyecek.

14 Kasım’da 7 tarla satılacak

Balabanlı ve Kemer’de 20 bin metrekareden 1268 metrekareye kadar farklı yüz ölçümlerde tarlanın satışı için 14 Kasım Çarşamba günü saat 14.30’dan itibaren belediye encümeni huzurunda 20’şer dakikada bir açık ihale usulüyle arka arkaya 7 ihaleye çıkılacak. 14 Kasım’da satışa çıkartılacak tarlaların en büyüğü Balabanlı Mahallesi’ndeki 20 bin 262 metrekarelik tarla olacak. Bu tarlanın muhammen bedeli 720 bin lira olarak belirlendi. Kemer’den satışa çıkartılan tarlanın büyüklüğü 4 bin 281 metrekare olacak.

28 Kasım Çarşamba günü de tamamı Balabanlı’dan yaklaşık 33 bin metrekare büyüklüğünde 5 ayrı tarlanın satışı için yine saat 14.30’dan itibaren ihalelere çıkılacak. 12 ihaleye katılmak isteyenlerden geçici teminat bedelinin yanı sıra muhammen bedelin %10’una denk gelen güvence bedeli istenecek.

Başar Uçar

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 TÜRKİYENİN VE DÜNYANIN TEK ÇOCUK BAYRAMI  KUTLU OLSUN!
TÜRKİYENİN VE DÜNYANIN TEK ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN!
Başkan Eriş: “Saldırıyı kınıyoruz”
Başkan Eriş: “Saldırıyı kınıyoruz”