Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Kiraz CHP’de Özkarakaş resmen aday adayı

Kiraz CHP’de Özkarakaş resmen aday adayı
Kiraz CHP’de Özkarakaş resmen aday adayı Küçük Menderes
Bu içerik 1082 kez okundu.
Advert

Yerel seçimlerde gözlerin çevrildiği ilçelerden olan Kiraz’da Salim Özkarakaş, CHP’den belediye başkan aday adayı olduğunu açıkladı. Özkarakaş, aday adaylığı dosyasını CHP İlçe Başkanı İsmet Korkmaz’a teslim etti.

Kiraz’da 23 yıldan beri galerici olan ve inşaat firması bulunan Salim Özkarakaş, CHP’de belediye başkanlığı için aday adaylığına başvurdu.

Özkarakaş’ın dosya sunumunda konuşan CHP Kiraz İlçe Başkanı İsmet Korkmaz, “Yıllardır ilmek ilmek dokuduğumuz Kiraz’a iyi günde, kötü günde kader birliği yaptığımız yurttaşlarımıza hizmet etme sevdamızın, o büyük hasretin arefesindeyiz. Köy-köy, mahalle-mahalle, sokak-sokak tüm vatandaşlarımızla kurduğumuz gönül köprülerinin samimiyetine inanarak yola çıkıyoruz ve geliyoruz. Genç bir ekiple, enerjimizle, teknik kadromuzla, insan odaklı toplumsal belediyecilik anlayışımızla ve Kiraz’a çağ atlatacak projelerimizle geliyoruz.

“Ödünç verdiğimiz belediyeyi geri alacağız”

Herkese eşit mesafede ulaşılabilir, çözüm odaklı bir yönetim sistemi kurmaya geliyoruz. Kiraz’a yeni bir kimlik kazandırmak için şehrimizin ekonomik, sosyal ve kültürel değerini yükseltmek için geliyoruz. Kiraz’da yaşamayı ayrıcalıklı hale getireceğiz. Çok çalışacağız. Herkesin umudu olacağız. Ödünç verdiğimiz belediyeyi geri almak için geliyoruz” dedi.

İsmet Korkmaz’ın belediye başkanlığı döneminde Kiraz’da iki dönem belediye meclisi üyeliği de yapan Salim Özkarakaş, belediye başkan aday adaylığıyla ilgili yaptığı açıklamada, “Partili-partisiz demeden , ayrımsız şekilde halkımıza hizmet anlayışında olmak üzere önümüzdeki yerel seçim için aday adayı olduğumu açıklıyor ve dosyamı teslim ediyorum. Şimdiden bunun sözünü burada veriyorum. Hiçbir zaman insanlarımızı kutuplaştırmadan vatanımıza hizmet etmek ve vatandaşlarımızın hizmetkarı olmak için aday olduğumu söylemek istiyorum” dedi.

“Ben değil biz mantığı ile hareket edeceğiz”

Amacının siyaset yapmak değil proje üretip Kiraz’a hizmet etmek olduğunu vurgulayan Özkarakaş, “Kiraz’da 23 yıl gibi uzun süre esnaflık hayatımın olmasının yanında şu anda İlçe Başkanımız olan Sayın İsmet Korkmaz’ın başkanlık döneminde iki dönem üst üste belediye meclisi üyesi olmamın da avantajıyla Kiraz’ın sorunlarını ve beklentilerini yakından biliyorum. Onun için aday oldum. ‘Ben değil biz’ mantığı ile hareket ederek Kiraz’a hep birlikte, omuz omuza hizmet etmek için bu göreve talip oldum” diye konuştu.

Özkarakaş’ın aday adaylığı açıklamasına CHP Ödemiş İlçe Başkanı Mehmet Kiremitçi, CHP’li Ödemiş Belediye Başkan Aday Adayları Bekir Keskin, Cumhur Şener ve Remzi Boyacıoğlu ile Ödemiş’ten partililer katıldı.

Turgay Konuralp

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 TÜRKİYENİN VE DÜNYANIN TEK ÇOCUK BAYRAMI  KUTLU OLSUN!
TÜRKİYENİN VE DÜNYANIN TEK ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN!
Başkan Eriş: “Saldırıyı kınıyoruz”
Başkan Eriş: “Saldırıyı kınıyoruz”