Advert
Advert
Advert

Dört halı saha daha yolda!

Dört halı saha daha yolda!
Dört halı saha daha yolda! Küçük Menderes
Bu içerik 707 kez okundu.
Advert

Ödemiş Belediyesi, ilçenin kırsal mahallelerine ortak kullanımlı dört adet halı saha tesisi inşa etmek üzere ihaleye çıkacak.

Şimdiye dek Ödemiş’teki kırsal mahallelerde Spor Toto Teşkilatı’nın desteğiyle 9 adet ortak kullanımlı halı sahayı hizmete sunan Ödemiş Belediyesi 12 Kasım 2018 tarihinde dört halı saha için iki ihaleye çıkacak. Çaylı, Seyrekli, Kayaköy-Yusufdere arası ve Yeniceköy mahallesi olmak üzere toplam dört adet halı saha için ilk adım atılacak. Açık ihale usulü ile düzenlenecek ihaleler 12 Kasım 2018 tarihinde saat 10.00’dan itibaren Belediye Meclisi Salonu ve Belediye Encümeni Salonları’nda yapılacak.

45x25 metre ebadındaki sentetik çim halı saha ile soyunma odalarını kapsayan projeler ihale sonrası sözleşmenin imzalanması ve yer tesliminin 5 gün içinde yapılmasından itibaren 45 günde tamamlanacak. Genellikle kırsaldaki birkaç mahalleye hitap edebilecek kesişim noktalarına inşa edilen halı sahalarla birlikte Ödemiş’te belediyenin kırsal mahalleler için yaptığı halı sahaların sayısı 13’e yükselmiş olacak.

Başar Uçar

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İLK ADIMIN 100. YILI
İLK ADIMIN 100. YILI
Büyükşehir Belediyesi'nden iki müjde birden
Büyükşehir Belediyesi'nden iki müjde birden