Advert
Advert
Advert

Badem’den TOKİ mesajları

“ÇÜNKÜ ARTIK ARAZİSİ HAZIR”

Badem’den TOKİ mesajları
Badem’den TOKİ mesajları Küçük Menderes
Bu içerik 1632 kez okundu.
Advert

Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, Muhtarlar Günü için düzenlenen toplantıda ilçede yapımı planlanan 468 konutluk TOKİ projesinde şantiyenin sökülmesiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Başkan Mahmut Badem Muhtarlar Günü için Ahrandı Restoran’da düzenlenen toplantıda Ödemiş’teki TOKİ tartışmalarına da değindi. Badem, “Evet haberler var; ‘Şantiye vardı, şantiyeyi söktüler’. Doğru söylüyorsunuz. Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntı nedeniyle bu işin önceliği etkilendi. TOKİ’nin Ödemiş’te 500 konut yapmasından daha öne çıkan işler var. Neticede 6 ay alır, 8 ay alır, 9 ay alır ama tekrar TOKİ’nin başladığını inşallah burada göreceğiz.

Çünkü artık arazisi var. Bugüne kadar TOKİ’nin başlatılmamasının tek sebebi arazisinin olmamasıydı. Biz bu arazi konusunda ucuz konut yapmanın tek yolunun arsa payını sıfırlamaktan geçtiğini bildiğimiz için öncülük yaptık, girişimlerimiz oldu. Evet, Ödemiş’in en güzel yerlerinde, yanındaki villaların çok iyi fiyatlara satıldığı bir yerde dar gelirli insanımıza 2 odalı, 3 odalı konut kazandırmış olacağız. Evi olmayan insanlarımıza 500 civarında konutla çarşısıyla, sosyal tesisleriyle bir alan sunmuş olacağız” dedi.

Başar Uçar

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı