Advert
Advert
Advert

Muhtarlar Ata’nın huzurunda gününü kutladı

Muhtarlar Ata’nın huzurunda gününü kutladı
Muhtarlar Ata’nın huzurunda gününü kutladı Küçük Menderes
Bu içerik 519 kez okundu.
Advert

Ödemiş’te 19 Ekim “ Muhtarlar Günü “ kutlama etkinlikleri Hükümet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtına çelenk sunma töreniyle başladı. Sabah 09.15’te yapılan törene İzmir Büyükşehir Belediyesi Yerel Hizmetler Koordinatörü Cumhur Şener, Muhtarlar Derneği Başkanı Nihat Savuran ve muhtarlar katıldı. Tören Ata’ya çelenk sunumunun ardından kurucularımız ve şehitler için 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşıyla açıldı.

Meydandaki törenin ardından Ödemiş Kaymakamı Kasım Fikret Dayıoğlunu ziyaret eden muhtarlar 4 yıldır kutlanan bu günün önemine ve muhtarlığın fonksiyonlarına, kamu kurumlarıyla koordineli çalışmanın önemine değindi.

Kaymakam Dayıoğlu ve Yazı İşleri Müdürü Mahmut Yeniay’a çiçek takdim etti. Ödemiş Kaymakamı Kasım Fikret Dayıoğlu da; “Muhtarlarımız vatandaşla aramızda bir köprü vazifesi görmektedir. Büyükşehir yasasındaki bir takım değişikliklere rağmen, mahallelerimizde muhtarlarımız önemli bir görev olarak mesleklerini sürdürmektedirler. Bu ziyaret vesilesiyle kendilerinin muhtarlar gününü kutluyor, hepsine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Turgay Konuralp

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!
O bulvarda kiralık dükkan enflasyonu!
O bulvarda kiralık dükkan enflasyonu!