Advert
Advert
Advert

Ödemiş Engelsiz Yaşam’dan ilk kongre

Ödemiş Engelsiz Yaşam’dan ilk kongre
Ödemiş Engelsiz Yaşam’dan ilk kongre Küçük Menderes
Bu içerik 589 kez okundu.
Advert

Ödemiş’te geçtiğimiz aylarda kurulan “Ödemiş Engelsiz Yaşam Derneği” ilk kongresini Ödemiş Engelsiz Kahve’de yaptı. Başkan Hülya Tunç güven tazeledi.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan kongrede gündem maddelerinin kabul edilmesinin ardından tek listeyle seçime girildi. Mevcut başkan Hülya Tunç güven tazelerken yönetimde  başkan yardımcısı Figen Şahan Keskinel, sekreter Arif Taş, sayman Mürşide Gerez, üye Hatice Çavdar görev aldı. Denetleme kuruluna Sadettin Boğaziçi, Emine Akarsu, Kaya Tunç seçildi.

Kongreye Aydın Engelliler Sosyal Yardımlaşma Başkan Yardımcısı Metin Ödemişli, yönetim kurulu üyesi Şükrü Mecin, İzmir Gör-Bir Engelliler Derneği’nden Ömer Daş ve Kiraz  Zihinsel ve Bedensel Engelsiz Umutlar Derneği Başkanı Atiye Okka da katıldı.

Yeni dönemde farkındalık projelerine imza atacaklarını söyleyen Başkan Hülya Tunç, “Ödemiş Engelsiz Yaşam Derneği olarak üyelerimizin sosyal projelerle aktif olması için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Özellikle farkındalık sağlayacak geziler, sosyal ve kültürel çalışmalara hız vereceğiz. Bugün gerçekleştirdiğimiz ilk kongremizde bizlere bu yeri sağlayan Belediye Başkanı Sayın Mahmut Badem’e, Arzum Pastanesi’ne, Karaoğlu Kuruyemiş’e, Selim Taş’a, Kaya Tunç’a ve bizlere destek sağlayanlara ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” dedi.

Turgay Konuralp

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İLK ADIMIN 100. YILI
İLK ADIMIN 100. YILI
Büyükşehir Belediyesi'nden iki müjde birden
Büyükşehir Belediyesi'nden iki müjde birden