Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Arasta’da Kızlarağası keyfi

ARASTA RUHU CANLANACAK

Arasta’da Kızlarağası keyfi
Arasta’da Kızlarağası keyfi Küçük Menderes
Bu içerik 1454 kez okundu.
Advert

Ödemiş tarihi Arasta Çarşısı ruhuna uygun bir mekâna kavuştu. “Kumda/Közde Gave” Ödemişlilerle buluştu. Anneleri Hatice Ernak’la beraber Arasta’yı mekân seçen Özgür-Sibel Özdemir çifti mekânı ruhuna uygun bir işletmeyle buluşturdu.

Tarihi Kemeraltı içinde Kızlarağası ruhunu özleyen ya da deneyimlemek isteyenlere Ödemiş’te alternatif sunan “Kumda/Közde Gave” mekân ruhuna tarihi damak lezzetini ekleyerek özgün yöntemle tadabileceğiniz kahve lezzetini sunuyor.

Ödemiş’te yatırım yapmaya karar verdiklerinde özellikle Arasta’yı tercih eden işletmeci Özdemir çifti, butik ve özgün hizmet anlayışını Ödemişlilere sunmak istediklerini ifade ederek herkes için, huzurla ve keyifle yorgunluk giderecek dingin ve ekonomik bir mekân arzuladıklarını söyledi. Günlük yaşamın ve kent hayatının keşmekeşinden kurtulup biraz olsun soluklanmak isteyenlerin ilk aklına gelecek noktalardan biri olmayı hedefleyen mekân, akşam keyfinde de sakinlik ve özgünlük arayanlara kapılarını aralıyor.

Hakiki sahlep lezzeti

Ailelerin çocuklarıyla birlikte vakit geçirebilecekleri, huzurlu, sakin ve nostaljik bir havada vakit öldürmek değil vakitlerini kıymetli şekilde değerlendirebilecekleri, şehrin ruhunu koklayabilecekleri ve içine çekebilecekleri bir mekan olan Arasta Kumda/Közde Gave Ödemiş’e kış akşamlarında hakiki sahlep lezzeti de sunacak. Serin Ödemiş akşamları sıcak sahlep ve samimi sohbet eşliğinde aile ortamı doğallığında “Kumda/Közde Gave”de Arasta’da hayat bulacak. Mekanın Arasta Çarşısına canlılık katması ve bölgeye daha güvenli ve çarşının özgünlüğüne uygun ticari işletmelerin yolunu açması bekleniyor.

Gülten Kır Güzel

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 TÜRKİYENİN VE DÜNYANIN TEK ÇOCUK BAYRAMI  KUTLU OLSUN!
TÜRKİYENİN VE DÜNYANIN TEK ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN!
Başkan Eriş: “Saldırıyı kınıyoruz”
Başkan Eriş: “Saldırıyı kınıyoruz”