Advert
Advert
Advert

Saadet Partisi’nden Ödemiş ziyaretleri

Saadet Partisi’nden Ödemiş ziyaretleri
Saadet Partisi’nden Ödemiş ziyaretleri Küçük Menderes
Bu içerik 549 kez okundu.
Advert

Saadet Partisi’nin İzmir il yöneticileri, partinin Ödemiş teşkilatı ile birlikte Ödemiş’te resmi kurumlarda ziyaretlerde bulundu. Saadet Pastisi İl Başkan Yardımcısı Selçuk Kavuşan ayrıca yerel seçimlere en iyi şekilde hazırlandıklarını açıkladı.

Saadet Pastisi İl Başkan Yardımcısı Selçuk Kavuşan, il yönetim kurulu üyesi Selim Özcan, Ödemiş İlçe Başkanı Şahap Bozkurt ve ilçe yöneticilerinden oluşan heyet Ödemiş Kaymakamın Kasım Fikret Dayıoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü ve Ödemiş Müftülüğü’nü ziyaret edip çalışmalarında başarılar diledi.

 

Yerel seçim sürecini değerlendirdi

Saadet Pastisi İl Başkan Yardımcısı ve İl Seçim İşleri Başkanı Selçuk Kavuşan partilerinde aday belirleme sürecinin devam ettiğini belirterek, “Milli Görüş geçmiş yıllarda olduğu gibi bu seçimlerde de Türkiye’nin tüm seçim çevrelerinde kendi belediye başkan ve meclis üyesi adaylarıyla seçime girecektir. Yaklaşan yerel seçimlerle ilgili hazırlıklarımıza başladık. 2,5 ay önce İzmir’de 7’de kişiden oluşan Aday Tespit Komisyonumuzu kurduk. Komisyonumuz çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta da tüm ilçe başkanlarımızı il merkezimizde bir araya getirip seçim kampanyası için yapılacakları ve yöntemleri konuştuk.

 

“İttifak yapılır mı, yapılmaz mı; henüz bilmiyoruz”

Hem Büyükşehir için hem de 30 ilçe için aday çıkarma noktasında gayretimiz sürüyor. Ama tabii siyasette her zaman her şey olabilir. Genel merkezimiz ilerleyen dönemde bir seçim ittifakı yapar mı yapmaz mı henüz bilmiyoruz. Ama bize verilen talimat, tüm büyükşehirlerde ve ilçelerde aday tespitlerinin yapılması yönünde. Bunun için istişarelerimiz sürüyor. Hatta bu soru dün İzmir’deki tüm üyelerimizin cep telefonlarına mesaj olarak gönderildi. Bir de anket için web sitesi kuruldu. O siteye tıklanarak Türkiye’nin herhangi bir yerinde aday teklif edilebiliyor. 1 aylık süre içinde bu isimleri komisyonumuzda değerlendirip uygun olan kişilerle resmi çalışmalara başlayacağız” dedi.

YSK’nın resmi seçim sürecinin henüz başlamadığını hatırlatan Kavuşan, seçimlerin normal tarihinde yapılacağını tahmin ettiklerini sözlerine ekledi.

Turgay Konuralp

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Patates ithalatında “sıfır Gümrük Vergisi” uzatıldı
Patates ithalatında “sıfır Gümrük Vergisi” uzatıldı
Bayındır’da çiçek festivali hazırlığı
Bayındır’da çiçek festivali hazırlığı