Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

ÖTB’den yürekleri ısıtan yardım eli

ÖTB’den yürekleri ısıtan yardım eli
ÖTB’den yürekleri ısıtan yardım eli Küçük Menderes
Bu içerik 560 kez okundu.
Advert

Ödemiş Ticaret Borsası, yaklaşan kış mevsimi öncesi ihtiyaç sahibi 1000 öğrenciye mont hediye etti.

Geçtiğimiz yıllarda da Ödemiş’teki okullarda öğrencilere kaban, mont, eşofman ve ayakkabı yardımında bulunan Ödemiş Ticaret Borsası, kış mevsimi öncesi ihtiyaç sahibi öğrencilere mont desteği sağladı. Ödemiş ilçe merkezi ve çevre mahallelerindeki ilkokul ve ortaokullarda okuyan ihtiyaç sahibi öğrencilerin beden ölçüleri İlçe Milli Müdürlüğü aracılığıyla alınarak öğrencilere montları ulaştırıldı. Okullara gidilerek imza karşılığında okul müdürlüklerine toplam 1000 adet mont teslim edildi.

Eğitime destek sürüyor

Ödemiş Ticaret Borsası Meclis Başkanı Turgut Akın yardım faaliyetiyle ilgili şunları söyledi: "Her yıl Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin Borsamıza sağladığı kaynakla; çeşitli firmalardan teklif alınarak temin edilen öğrenim yardımları ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmaktadır. Ayrıca Kurumumuz kendi bütçe imkânlarını zorlayarak 2018-2019 eğitim-öğretim yılında yaklaşık 100 ihtiyaç sahibi-başarılı üniversite öğrencisine karşılıksız burs vermektedir. Bütçe imkânlarımız el verdiği sürece eğitime bu tür katkılarımız devam edecektir. Montların öğrencilerimize ulaştırılması konusunda Kurumumuz adına emeği geçenlere teşekkür ederim”

ÖTB’ye teşekkür

Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü ve Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Fahri Ceyhan da okulda düzenlenen törende katkılarından dolayı Ödemiş Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Latif Aka ’ya teşekkür etti.

Ödemiş Ticaret Borsası'nın yardımlarının yüzlerce çocuğu sevindirdiğine dikkati çeken Bahattin Gengörü, “Ödemiş Ticaret Borsamızın öğrenim yardımları sayesinde ihtiyaç sahibi çocuklarımız daha rahat bir kış geçirecek. Ben Ödemişlilerden daima eğitime ve öğrencilerimize destek olmalarını bekliyorum. Ödemiş'teki eğitim camiası adına Ödemiş Ticaret Borsası’na teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Turgay Konuralp

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 TÜRKİYENİN VE DÜNYANIN TEK ÇOCUK BAYRAMI  KUTLU OLSUN!
TÜRKİYENİN VE DÜNYANIN TEK ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN!
Başkan Eriş: “Saldırıyı kınıyoruz”
Başkan Eriş: “Saldırıyı kınıyoruz”