Advert
Advert
Advert

YİKOB’dan kilit taş seferberliği

YİKOB’dan kilit taş seferberliği
YİKOB’dan kilit taş seferberliği Küçük Menderes
Bu içerik 634 kez okundu.
Advert

İzmir Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı, Ödemiş ve Kiraz’da muhtelif sokaklara kilit taş kaplamak için ihaleye çıkacak. 23 bin 500 metrekare kilit taş kaplaması ve beton çim bordürü yapımı gerçekleştirilecek.

Bütünşehir Yasası sonrası ilçelerde yatırımları sürdüren İzmir Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) Ödemiş ve Kiraz’da mahalle içi yolları beton parke ve beton çim bordür yapım çalışmalarının ikinci kısmı için kontak çevirmeye hazırlanıyor. Daha önce de iki ilçede kilit taş çalışmaları yapan YİKOB bu kez 23 Ekim’de düzenleyeceği ihale ile 23 bin 500 metrekare kilit taş kaplaması yapacak.

 

300 bin metrekareye ulaştı

Çalışmalar ihale sonrası sözleşmenin imzalanmasından itibaren 5 gün içinde başlayacak. 45 günlük süreçte iki ilçenin muhtelif mahallelerinde 23 bin 500 metrekare kilit taş kaplanacak. İzmir Valiliği YİKOB Haziran ayında da Ödemiş ve Kiraz’da beton parke ve beton çim bordür yapım çalışmaları için 270 bin metrekare beton kilit taş ve 29 bin 400 metre çim bordür için ihaleye çıkmıştı. 2018 yılında düzenlenen ihalelerle Ödemiş ve Kiraz’da yaklaşık 300 bin metrekarelik alanı kilit taşla kaplanmış olacak.

Başar Uçar

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İLK ADIMIN 100. YILI
İLK ADIMIN 100. YILI
Büyükşehir Belediyesi'nden iki müjde birden
Büyükşehir Belediyesi'nden iki müjde birden