Advert
Advert
Advert

Ödemiş caddeleri kışa hazırlanıyor

Ödemiş caddeleri kışa hazırlanıyor
Ödemiş caddeleri kışa hazırlanıyor Küçük Menderes
Bu içerik 977 kez okundu.
Advert

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Ödemiş’te sorumluluk alanında bulunan cadde, bulvar ve meydanları yaklaşan kış mevsimine hazırlamak üzere toplu çalışma başlattı. Ulus Meydanı’ndaki ağaçların bakımını yapan ekipler Şehit Adnan Menderes Bulvarı ve Şehit Turan Emeksiz Caddesi’nde de refüjleri elden geçirdi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ekiplerince Ödemiş Yerel Hizmetler Merkezi koordinasyonunda gerçekleştirilen çalışmalarla Genev yolu olarak bilinen Şehit Adnan Menderes Bulvarı’nın bir bölümü ile eski motodrag pisti olan Şehit Turan Emeksiz Caddesi’ndeki bitkilerin budamaları yapıldı, kış mevsimine hazır hale getirildi. Şehit Adnan Menderes Bulvarı’nda Adalet Sarayı’ndan Beşgöz Kavşağı’na kadar olan bölümdeki refüjlerin bakımının birkaç gün içerisinde tamamlanacağı belirtildi.

Yaklaşan kış mevsiminde yaşanabilecek olumsuzluklara karşı bir yandan yağmur suyu mazgallarının temizliğini, bir yandan ağaçların ve süs bitkilerinin bakımını yaptıklarını ifade eden Ödemiş Yerel Hizmetler Merkezi Koordinatörü Cumhur Şener, ilçe genelindeki palmiye ağaçlarının da bakıma alındığını söyledi.

Başar Uçar

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Patates ithalatında “sıfır Gümrük Vergisi” uzatıldı
Patates ithalatında “sıfır Gümrük Vergisi” uzatıldı
Bayındır’da çiçek festivali hazırlığı
Bayındır’da çiçek festivali hazırlığı