Advert
Advert
Advert

ERİŞ’TEN FLAŞ ADAYLIK ÇIKIŞI!

“Gönülleri kazana kazana ilerlemeliyiz”

ERİŞ’TEN FLAŞ ADAYLIK ÇIKIŞI!
ERİŞ’TEN FLAŞ ADAYLIK ÇIKIŞI! Küçük Menderes
Bu içerik 2331 kez okundu.
Advert

Yerel seçimlerde belediye başkanlığı ve meclis üyeliklerine aday adaylığı için son 5 güne girilen Ödemiş CHP’de eski belediye ve ilçe başkanlarından Mehmet Eriş aday adaylığına yeşil ışık yakarken bugün aday adaylığı dosyasını alacağı iddia edildi.

Ödemiş’te son dönemde mahallelerde ve STK’larda yaptığı ziyaretlerle dikkat çeken isimlerden Mehmet Eriş’in gelen yoğun talebi değerlendirerek aday adaylığı konusunda girişimlerde bulunduğu öğrenilirken bugün de CHP Ödemiş İlçe Başkanlığı’na giderek aday adaylığı dosyasını teslim alacağı belirtildi.

1999-2004 yılları arasında Ödemiş tarihinin çok partili dönemde CHP’li ikinci belediye başkanı olarak görev yapan Mehmet Eriş, aday adaylığı süreciyle ilgili basında yer alan haberler ve iddialar üzerine gazetemize yaptığı açıklamada, “Biz aday adaylığı süreciyle ilgili başından beri önseçimi savunduk. Önseçim önceliğimiz oldu. Tabi partimizin başlattığı bir süreç var. Bu süreçte dahi bir eğilim yoklamasında fayda görüyoruz. Eğilim yoklaması hâkim gözetiminde olmasa bile parti üst düzey yöneticilerimizin gözetiminde olabilir. Başından bu yana süreci takip ediyorum. Mahallelerimizde vatandaşlarımızla, sivil toplum örgütlerimizle sürekli temas halindeyiz. Ben zaten 99 mahallemizde insanlarımızla mümkün olan her fırsatta bir arada olmaya çalışıyorum. Aday adaylığım konusunda yoğun bir talep oluştuğunu görüyorum. Bu talebi geri çevirmenin insanlarımızı kırmanın doğru olmadığı ortada. Bu yönde hareket edeceğiz. Sadece partililerimizden değil diğer siyasi partilerimizden insanlarımızın da çok olumlu görüşleri var. Tüm bunları değerlendirmek noktasındayız. Gönülleri kazana kazana ilerlemek çok önemli. Önemli olan gönülleri kazanabilmek. Hem kendi adıma hem de partimizin adayları adına halkımızın nabzını tutmaya çalışıyorum, geri dönüşleri toparlamaya çalışıyorum. Aday belirleme süreci sonrası elbette önemli olan Ödemiş’te seçimi kazanabilmektir. Ama bize güzel duygu ve düşüncelerini, beklentilerini ileten vatandaşlarımızı üzmek olmaz. Ama tekrar ediyorum gönülleri kazana kazana, tüm Ödemişlileri kapsayan söylem ve davranışlarla ilerlemek durumundayız” dedi.

Başar Uçar

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İLK ADIMIN 100. YILI
İLK ADIMIN 100. YILI
Büyükşehir Belediyesi'nden iki müjde birden
Büyükşehir Belediyesi'nden iki müjde birden