Advert
Advert
Advert

Kiraz’a yeni halı saha

Kiraz’a yeni halı saha
Kiraz’a yeni halı saha Küçük Menderes
Bu içerik 653 kez okundu.
Advert

Kiraz Belediyesinin sürdürdüğü sportif ve sosyal alan çalışmalarına bir yenisi daha eklendi. Yapılan çalışmalar kapsamında Kiraz’ın Cevizli Mahallesi bir halı sahaya kavuşuyor. Henüz resmi olarak açılışının yapılmadığı saha için sorularımızı yanıtlayan Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar yeni yapılan sahanın mahalle halkına hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın desteği ile Cevizli Mahallesinde bir süredir yapımı devam eden halı sahada sona gelindi. Neredeyse tüm çalışmaların tamamlandığı Cevizli Mahallesi halı sahasının önümüzdeki günlerde açılışının yapılacağı öğrenildi.

Başkan Özçınar; “Kiraz Belediyesi olarak her Çarşamba gerçekleştirdiğimiz rutin halk günü buluşmalarında, vatandaşlarımızdan gelen talepleri değerlendirmenin dışında, mahalle muhtarlarımızdan gelen talepleri de değerlendirmeye devam ediyoruz.   Son olarak Cevizli Mahallesine güzel bir halı saha kazandırıldı.    Önemli olan burada gençlerimizin halı sahada stres atarak futbol oynamalarıdır” dedi.

Turgay Konuralp

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı