Advert
Advert
Advert

CHP’li başkanlar Ankara’da buluştu

CHP’li başkanlar Ankara’da buluştu
CHP’li başkanlar Ankara’da buluştu Küçük Menderes
Bu içerik 553 kez okundu.
Advert

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından düzenlenen belediye başkanları toplantısına Küçük Menderes havzasının CHP’li başkanları da katıldı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu toplantıyı ilçe belediye başkanları ile birlikte takip etti.

Çankaya Belediyesi Zübeyde Hanım Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşen toplantıya bölgeden Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek, Beydağ Belediye Başkanı Vasfi Şentürk ve Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli katıldı. Yerel seçimlerde yeniden aday olmayacağını açıklayan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, bu çıkış sonrası CHP Yönetimi ile ilk kez bir araya geldiği toplantıyı ilçe belediye başkanları ile birlikte takip etti.

Yerel seçimlerle ilgili iddialı açıklamalarda bulunan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, “Yerel seçimlerde önemli hedefler koyduk. Şu anda Tekirdağ, İzmir, Aydın, Muğla, Eskişehir ve Hatay büyükşehir belediyelerimiz var. Önümüzdeki süreçte Balıkesir, Denizli, Uşak, Mersin, Adana, Antalya, Bursa, Ankara ve İstanbul dâhil alacağız” dedi.

Haber Merkezi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Küçük Menderes’e Torbalı’dan neşter
Küçük Menderes’e Torbalı’dan neşter
Bademli Fidancılık’ın eğitim hamlesini anlattı
Bademli Fidancılık’ın eğitim hamlesini anlattı