Advert
Advert
Advert

Yılmazlar önce istifa etti, sonra başvurusunu yaptı

Yılmazlar önce istifa etti, sonra başvurusunu yaptı
Yılmazlar önce istifa etti, sonra başvurusunu yaptı Küçük Menderes
Bu içerik 779 kez okundu.
Advert

31 Mart 2019’da yapılacak olan Yerel Seçim takviminin açıklanmasıyla hareketlenmeye başlayan siyasi partiler aday adaylarının başvurularını birer ikişer almaya başladı. Bir aday adayı başvurusu da Beydağ’dan geldi. Beydağ’ın Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanlığını yürüten Feridun Yılmazlar görevinden istifa ederek ilçe başkanlığını Mehmet Soğukkuyu’ya devretti. Belediye Başkanlığı için aday adayı başvurusunu da yeni İlçe Başkanı Mehmet Soğukkuyu’ya yaptı.

“Beydağ kazansın”

Beydağ Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yapan ve dosyasını teslim eden Feridun Yılmazlar; “1989 yılından bu yana CHP teşkilatı içinde yer aldım. O günden beri aktif olarak çeşitli kademelerinde görev yaptım. Üstlendiğim her işi de hep layıkıyla yapma gayreti içinde oldum. İlçemizde Belediye Meclis Üyeliği yanında 2015 yılından beri İlçe Başkanlığı görevimi de sürdürdüm. İlçe sakinlerimizin de teveccühü ile Beydağ’a hizmet için Belediye Başkanlığı aday adayı oldum. Son söz ve takdir yine Genel Merkezindir. Önemli olan Beydağ’ın kazanmasıdır” dedi.

“Şentürk’le tatlı ve demokratik bir yarışa girdik”

Beydağ’da mevcut ve partisinin belediye başkanı Vasfi Şentürk ile ilgili olarak ise Yılmazlar şunları söyledi: “Şu anki Belediye Başkanımız Vasfi Şentürk de muhtemelen partimizden aday adayı olacaktır. Bu konuda kendi aramızda ne rekabet ne de sürtüşme söz konusudur. Tatlı rekabet ve demokratik bir yarışa çıktığımız düşüncesindeyim. Aday adaylığım vatandaşlarımızın teveccühüdür. Ne olursa olsun sonuç Beydağ’ın kazancı olsun” diye konuştu.

“Projelerimi tek tek açıklayacağım”

Aday adaylığı ile ilgili olarak projelerini ilerleyen günlerde ve süreç içinde tek tek açıklayacağını belirten Feridun Yılmazlar; “Beydağ’da uzun yıllardan beri esnaf olmam dolayısıyla herkesle barışık ve herkesi yakından tanıma imkânı elde etmiş biriyim. Amacım ilçeme hizmet etmek. Bunun için adaylık yolunda kolları sıvadık. Başta İzmir Büyükşehir Belediyesi desteği ve kendi belediyemizin öz kaynakları ile hayata geçirmek istediğim planlarım ve projelerim var. Süreç yoluna girdiğimizde, aday adaylığından adaylık kademesine geçtiğimizde hepsini tek tek ve kapsamlı olarak açıklamayı istiyorum” diye açıklamada bulundu.

Turgay Konuralp

 

  

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bademli Barajı üretime can suyu
Bademli Barajı üretime can suyu
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!