Advert
Advert
Advert

Milli Eğitim’e asaleten atama

Milli Eğitim’e asaleten atama
Milli Eğitim’e asaleten atama  Küçük Menderes
Bu içerik 776 kez okundu.
Advert

Beydağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine asaleten atama yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine Beydağ’ın Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nü yürüten Sunullah Desticioğlu getirildi. Vekâleten görevi yürüten Şube Müdürü Halil Değirmenci ise şube müdürlüğü görevine devam edecek. Desticioğlu’nun göreve atanmasıyla boşalan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne ise henüz bir atama yapılmadı.

Eğitimcilik hayatında 28 yılı geride bıraktığını ifade eden Desticioğlu; “Beydağ’da yaklaşık 7 yıldan bu yana Halk Eğitim Merkezinde çalışmalarımı sürdürdüm. Şu anda ise takdir edilen Beydağ İlçe Milli Eğitim Merkezi Müdürlüğü görevine getirilmiş bulunuyorum. Beydağ’da eğitimin düzenli ve iyi bir şekilde devamının sağlanması için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.

“TÜBİTAK ve AB Projeleri desteklenecek”

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü desteği ile ilçede eğitim çalışmalarını geliştirmeye devam edeceklerini belirten yeni Milli Eğitim Müdürü Sunullah Desticioğlu; “İlçemizde Avrupa Birliği ve TÜBİTAK projelerine önem vereceğiz, bu türden her projeyi destekleyeceğiz. Önümüzdeki süreçte Beydağ’da eğitim çıtasını yükseltmek gayesi içindeyiz. Geleceğimizin teminatı çocuklarımız ve gençlerimiz için eğitimde hizmet kalitesinin en iyisini sunmak istiyoruz. Son yıllarda Milli Eğitim Bakanlığı ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün de üzerinde durduğu TÜBİTAK 4006 ve AB Projelerinin ilçemizde uygulanması aşamasında gerekli çalışmaları koordineli bir şekilde yapacağımıza inanıyorum” açıklamasında bulundu.

Turgay Konuralp  

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş Belediyesi'nden sulamada akıllı çözüm
Ödemiş Belediyesi'nden sulamada akıllı çözüm
Aydın’da kiraz sezonu başlamadan bitti
Aydın’da kiraz sezonu başlamadan bitti