Advert
Advert
Advert

Üç Eylül Tıp Merkezi’ne yeni isimler

Üç Eylül Tıp Merkezi’ne yeni isimler
Üç Eylül Tıp Merkezi’ne yeni isimler Küçük Menderes
Bu içerik 3748 kez okundu.
Advert

Ödemiş Üç Eylül Tıp Merkezi doktor kadrosunu daha da güçlendirdi. Cerrahi, üroloji, göz hastalıkları ve KBB alanlarında yeni isimler Üç Eylül Tıp Merkezi’nde görev yapmaya başladı.

Ödemiş’te eski devlet hastanesi yanında bulunan Üç Eylül Tıp Merkezi’nde cerrahi uzmanı Op. Dr. Hayati Umaç, üroloji uzmanı Op. Dr. Mehmet Taşdöğen, kulak burun boğaz (KBB) uzmanı Op. Dr. Aynur Nuriyeva ve göz hastalıkları uzmanı Op. Dr. Merve Ergin hasta kabulüne başladı.

Doktor kadrosunu daha da güçlendirdiklerini ifade eden Üç Eylül Tıp Merkezi Mesul Müdürü ve Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Tahir Turan, “Tıp Merkezimizde yeni açtığımız branşlarımızın yanında bir süredir eksik olan kadroları da tamamlıyoruz. Yeni branşlar olarak üroloji alanında Op. Dr. Mehmet Taşdöğen ve KBB alanında Op. Dr. Aynur Nuriyeva çalışmalarına başladılar. Ayrıca göz hastalıkları alanında Op. Dr. Merve Ergin ve cerrahide Op. Dr. Hayati Umaç ile bu alandaki kadro eksikliğimiz ortadan kalkmış oldu. Alanında uzman olan dört arkadaşımıza çalışmalarında başarılar diliyoruz. Uzman doktor kadromuzu genişletmeye devam ediyoruz. Her şey halkımıza kaliteli sağlık hizmetini sunmak için. Tüm vatandaşlarımıza sağlıklı günler diliyorum” diye konuştu.

Başar Uçar

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı