Advert
Advert
Advert

Perakende sektörünün geleceği konuşuldu

Perakende sektörünün geleceği konuşuldu
Perakende sektörünün geleceği konuşuldu Küçük Menderes
Bu içerik 281 kez okundu.
Advert

Ödemiş Ticaret Odası (ÖTO) ‘‘Perakende Sektörünün Geleceği’’ni üyelerine ve Ödemişlilere anlattı. Sektörün geleceği konulu düzenlenen seminer Boyner Ran Group - BR Mağazacılık A.Ş. adına; Marka ve Pazarlama Direktörü Onur Murat Uluğ tarafından verildi. Toplantı ÖTO’nun konferans salonunda yapıldı.

Seminere ÖTO Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Eriş, odanın yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda üye katıldı.

Seminerde günümüzde satış pazarlama teknikleri, Crm kullanımının önemi, Türkiye'de perakende sektörünün dünden bugüne gelişimi ve etkilendiği faktörler, müşteri deneyimi ve Türkiye’de e-ticaret konularında bilgiler verildi.

Seminerin amacı Firmaların değişen piyasa koşullarına ayak uydurarak varlıklarını çağın gereklerine uygun şekilde devam ettirmelerini sağlamak, firma sahiplerinin ufkunu açarak, yol gösterici olmanın amaçlandığı seminerde farklı konu ve ihtiyaç başlıklarında benzer organizasyonların yapılacağı vurgulandı.

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş ‘Üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda bilgilendirme seminerlerimiz devam etmektedir. Değişen piyasa koşullarına ayak uydurarak ayakta kalmayı ve gelişmeyi amaçlayan firmalarımıza yararlı olabilecek seminerler düzenleyerek onlara yol gösterici olmayı amaçlamaktayız. Günümüz de teknoloji her geçen gün ilerlemekte ve insanların her alanda alışkanlıkları da bu doğrultuda değişmektedir. Bizler firmalarımızın bu değişen koşullara en hızlı şekilde alışmalarını ve kendilerini bu değişimler doğrultusunda geliştirmelerine yardımcı olmak istemekteyiz. Bu doğrultuda seminerlerimize devam edeceğiz. Yakın tarihli 18 Ekim Perşembe saat 19.00’da Dış Ticaret seminerimiz vardır, tüm üyelerimizi düzenleyeceğimiz seminerlere bekliyoruz" diye konuştu.

Seminer soru, cevap, görüş ve önerilerin belirtilmesinin ardından, konuşmacı Boyner Ran Group - BR Mağazacılık A.Ş. adına; Marka ve Pazarlama Direktörü Onur Murat Uluğ’a katkılarından dolayı teşekkür plaketinin takdim edilmesiyle son buldu.

Şazenuş Keskin

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş Belediyesi'nden sulamada akıllı çözüm
Ödemiş Belediyesi'nden sulamada akıllı çözüm
Aydın’da kiraz sezonu başlamadan bitti
Aydın’da kiraz sezonu başlamadan bitti