Advert
Advert
Advert

İmar barışında son gün 31 Ekim

İmar barışında son gün 31 Ekim
İmar barışında son gün 31 Ekim Küçük Menderes
Bu içerik 446 kez okundu.
Advert

Ödemiş Belediyesi, İmar Barışı’ndan yararlanmak isteyen vatandaşlara çağrıda bulundu. İmar barışında uygulanan takvimde son güne gelindiği hatırlatılarak vatandaşlara fırsatı kaçırmaması çağrısı yapıldı. Belediye yetkilileri imar barışında son günün 31 Ekim olduğu uyarısında bulundu.

Ruhsatsız veya ruhsata aykırı imarsız yapıların kayıt altına alınacağı, mülkiyet sorunu nedeniyle arsa gözüken yapıların resmi olarak elektrik, su bağlatamama gibi sıkıntıların önüne geçileceği İmar Barışı’nda 31 Ekim tarihi son gün olarak duyuruldu.

İmar Barışı, 2018 yılından önce yapılmış ruhsata aykırı imarsız yapılar, kat adedi, metrekare gibi herhangi bir şarta bakılmaksızın bu kapsam genişliği sunuyor. Ödemiş Belediyesi konuyla ilgili özel bir bölüm oluşturarak vatandaşlara yardımcı oluyor. Belediye Hizmet Binası bodrum katında oluşturulan 6 kişilik birim, vatandaşların e-devlet üzerinden müracaatlarını yapmaları konusu gibi birçok konuda destek sağlıyor. İmar Barışı konusunda Ödemiş Belediyesi’ne bugüne kadar 2 bin yüz kişiye yardımcı olundu. 31 Ekime kadar yapılacak müracaatlarla vatandaşların yapıları ruhsat altına alınacak.

Haber Merkezi

 

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş Belediyesi'nden sulamada akıllı çözüm
Ödemiş Belediyesi'nden sulamada akıllı çözüm
Aydın’da kiraz sezonu başlamadan bitti
Aydın’da kiraz sezonu başlamadan bitti