Advert
Advert
Advert

Sosyal Medya sanal değil

TİRE KAYMAKAMI TAKİPÇİLERİYLE BULUŞTU

Sosyal Medya sanal değil
Sosyal Medya sanal değil Küçük Menderes
Bu içerik 353 kez okundu.
Advert

Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven Sosyal Medya takipçileri ile buluştu. Kaymakamlığın toplantı salonunda gerçekleştirilen buluşmada Kaymakam Tanrıseven,” Sosyal medya vatandaşa ulaşmak için önemli bir araç. Sosyal medya üzerindeki iletişimin hızı ve değiştirici etkisi çok önemli. Sosyal medyanın önemi artık herkes tarafından kabul ediliyor. Çünkü burada yapılan bir paylaşım çok kısa zamanda binlerce insan tarafından ilgi görebiliyor. Sosyal medya; talepleri, tartışılan konuları ve paylaşımları anlık olarak takip edebiliyor. Vatandaşların yorum, dilek ve temennileri de tarafımızdan titizlikle değerlendiriliyor. Sosyal medyada önemli olan ölçülü ve doğru kullanmak” diye konuştu.

“Tire aradığı değeri buldu”

Vatandaşların görüşlerini önemsediğini ve takipçileri ile güzel bir dostluk ve iletişim içinde olduklarını söyleyen Kaymakam Tanrıseven “vatandaşlarımızdan aldığımız güçle yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Kaymakam Hasan Tanrıseven ile bir araya gelen takipçilerinden Mestan Çetin; “Tire daha önce böyle Kaymakam görmedi, çalışmalarınızı yakından takip ediyorum” diyerek memnuniyetini dile getirdi. Toplantıya katılan takipçilerden Eczacı Ayşegül Ekşi de “bilgi ve görüş paylaşımlarınızda bütün paylaşımlarınız yorumlara açık ve görüyorum ki her türlü eleştiriye de açıksınız ve sosyal medyadan çekinmemenizi takdir ediyorum” diye konuştu. Filiz Çinici ise “sayenizde Tire aradığı değeri buldu, size çok teşekkür ederiz” dedi. Kaymakam Tanrıseven buluşma toplantısının ardından takipçileriyle Kaymakamlık bahçesinde hatıra fotoğrafı çektirdi.

Onur Karagöz

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bademli Barajı üretime can suyu
Bademli Barajı üretime can suyu
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!