Advert
Advert
Advert

Karabağ havzada nabız yokladı

Karabağ havzada nabız yokladı
Karabağ havzada nabız yokladı Küçük Menderes
Bu içerik 359 kez okundu.
Advert

İsmi İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı aday adaylığı ile anılan Bayraklı’nın CHP’li belediye başkanı Hasan Karabağ, partisinin Ödemiş, Kiraz ve Beydağ’daki ilçe başkanlıklarını ziyaret etti. Karabağ, 31 Mart’taki yerel seçimlerin önemine vurgu yaptı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun yeniden aday olmayacağını açıklamasının ardından Büyükşehir’de Cumhuriyet Halk Partisi’nden aday adaylığı için kulislerde ismi geçen Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Ödemiş, Kiraz ve Beydağ’da partililerle buluştu.

“İzmir duruşunu Anadolu’ya yaymalıyız”

CHP Ödemiş İlçe binasına kalabalık bir grupla gelen Karabağ, “İzmir duruşunu Anadolu’ya yaymalıyız. Elimizden geldiğinden daha fazla çalışmalıyız. Bu ülke şehitlerimizin kanlarıyla kuruldu ama şimdi sahte seçimlerle yıkılmaya çalışılıyor. Çok dikkat etmemiz lazım” ifadelerini kullandı. Karabağ, Ödemiş, Kiraz ve Beydağ’da gördüğü ilgiden duyduğu memnuniyeti de dile getirdi.

CHP Ödemiş İlçe Başkanı Mehmet Kiremitçi  “Bilindiği üzere 31 Mart yerel seçimleri yaklaşmaktadır. Partimizde de aday adaylarının başvuru süreci devam ediyor. Demokratik bir ortamda çalışmalar sürüyor. Ödemiş’te partililerimizle bir araya gelen Bayraklı Belediye Başkanımız Sayın Hasan Karabağ’a nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Karabağ, partisinin üç ilçe başkanlarının yanı sıra Beydağ Belediye Başkanı Vasfi Şentürk’ü de makamında ziyaret etti. Karabağ, hem partililerle hem de vatandaşlarla fikir alışverişinde bulundu.

Turgay Konuralp

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı