Advert
Advert
Advert

ÖTO’dan yardım eli

ÖTO’dan yardım eli
ÖTO’dan yardım eli Küçük Menderes
Bu içerik 364 kez okundu.
Advert

Ödemiş Ticaret Odası (ÖTO)geleneksel olarak yaptığı eğitim yardımlarına devam ediyor. TOBB desteğiyle eğitim yardımı geleneğini sürdüren ÖTO, bu yıl da 1100 öğrenciye eşofman takımı yardımı gerçekleştirdi.
Ödemiş, Kiraz ve Beydağ’da ilkokul ve ortaokullarda eğitim gören 1100 öğrenciye dağıtılmak üzere yardım malzemeleri ilçe milli eğitim müdürlüklerine heyetin yaptığı ziyaretlerle teslim edildi.
ÖTO Başkanı Rıfat Eriş; 1100 öğrenciye dağıtılmak üzere eşofman takımları Ödemiş, Kiraz ve Beydağ milli eğitim müdürlüklerine, bağlı okullarda eğitim gören çocuklara ulaştırılmak üzere teslim ettik. İhtiyaç sahibi çocuklarımız okul müdürlükleri ve milli eğitim müdürlükleri vasıtasıyla tespit edildi. Çocuklarımızın ihtiyaçlarını gidermek adına, bu yardımlara devam etmek niyetindeyiz. Bizim birinci önceliğimiz insana yapılan yatırımdır. Amacımız çocuklarımızın sağlıklı bir şekilde iyi şartlarda yetişmesi, eğitim ve öğretimine devam etmesi için gerek altyapı gerek fiziki olarak okulların hazırlanmasıdır. Öğrencilerimizin gözlerindeki ışıltıyı görmek bize en büyük mutluluktur” diye konuştu.

Şazenuş Keskin

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kılıçdaroğlu:
Kılıçdaroğlu: "Tarımda büyümeyi nasıl yapmak istiyorsanız Kocaoğlu'ndan ders alacaksınız"
Fidanlar ağaca, ağaçlar ormana!
Fidanlar ağaca, ağaçlar ormana!