Advert
Advert
Advert

CHP’de ilk dosyayı Boyacıoğlu aldı

CHP’de ilk dosyayı Boyacıoğlu aldı
CHP’de ilk dosyayı Boyacıoğlu aldı Küçük Menderes
Bu içerik 1669 kez okundu.
Advert

Yerel seçim sürecinde aday adaylığı için başvuru dönemini geçtiğimiz hafta başlatan Cumhuriyet Halk Partisi’nde Ödemiş Belediye Başkanlığı aday adaylığı için ilk başvuru dosyasını Remzi Boyacıoğlu aldı.

19 Ekim’de sona erecek aday adaylığı başvuru sürecinde bu hafta büyük hareketliliğin yaşanmasının beklendiği CHP Ödemiş İlçe Başkanlığı’ndan aday adaylığı dosyası için ilk talep geçtiğimiz günlerde açıklamalar yapan, STK ve muhtarlıkları ziyaretlere başlayan Remzi Boyacıoğlu’ndan geldi. Boyacıoğlu, aday adaylığı dosyasını CHP Ödemiş İlçe Başkanı Mehmet Kiremitçi’den teslim aldı.

Eşit mesafe vurgusu

19 Ekim’e kadar aday adayı dosyalarının teslim edilmesi gerektiğini ifade eden CHP Ödemiş İlçe Başkanı Mehmet Kiremitçi, “Parti için demokrasinin güzel bir yansıması olan aday adaylığı süreciyle ilgili ilk dosyamızı Sayın Remzi Boyacıoğlu ilçe binamızı ziyaret ederek teslim aldı. Kendisine ve aday adayı olan tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Biz tüm aday adayı arkadaşlarımızın Ödemiş’in vizyonunu yükseltmek üzere çalışacaklarını çok iyi bildiğimizden tüm aday adaylarımıza eşit mesafedeyiz.

Bu aday adaylığı sürecindeki önemli bir diğer nokta Genel Merkezimizin aday adaylarımızdan vizyonlarını, projelerini ve yaşadıkları il ve ilçelerin durumuna dair ayrıntılı olarak dosyalara yansıtmalarını istemesidir. Bunun da aday adaylarımızın çalışmalarıyla ilçemize katkı sunabilecek bir husus olduğunu düşüyorum. Biz CHP Ödemiş İlçe Örgütü olarak Genel Merkezimizin saha araştırmaları ve genel temayül yoklamaları sonrası belirlenecek adayımız ile sonuna kadar omuz omuza yerel seçimlerde başarıyı elde etmek için çalışacağız. Ödemiş’in vizyonunu yükseltmek için hep birlikte olacağız” dedi.

Karabağ’dan Ödemiş CHP’ye ziyaret

Yerel seçim hareketliliğinin yavaş yavaş artmaya başladığı CHP Ödemiş İlçe Başkanlığı’nı bugün 15.30’da Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ’ın ziyaret edeceği öğrenildi.

Başar Uçar

 

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İLK ADIMIN 100. YILI
İLK ADIMIN 100. YILI
Büyükşehir Belediyesi'nden iki müjde birden
Büyükşehir Belediyesi'nden iki müjde birden