Advert
Advert
Advert

Suni çime inat doğal çim saha!

BAYINDIR'DAKİ SAHA GÖZ KAMAŞTIRIYOR

Suni çime inat doğal çim saha!
Suni çime inat doğal çim saha! Küçük Menderes
Bu içerik 873 kez okundu.
Advert

İzmir Süper Amatör Lig'de mücadele eden Bayındırspor ve 1. Amatör Lig'de mücadele eden Çırpı Doğanspor'un maçlarına ev sahipliği yapan Bayındır Şehir Stadı yeni sezonda doğal çim sahasıyla göz kamaştırıyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla sahası ve tribünleri geçtiğimiz yıl elden geçirilen Bayındır Şehir Stadı, İzmir'deki ender çim sahalardan bir olma özelliğini taşıyor.

Bayındır'daki doğal çim sahanın Ege'nin en güzel sahalarından biri olduğunu söyleyen Bayındırspor Başkanı Ali Doğu, "Bayındır'daki bu kaliteli çim saha futbola son derece elverişli. Futbolcular bu sahada oynamaktan keyif alıyorlar. Geçen yıl İzmir Büyükşehir Belediyemizin desteği ile tribünlerin çatısı da kapatıldı. Her hava koşulunda futbolseverler de maçlarını izliyorlar. Başka sahalar suni çime dönüştürülürken ilçemizin verimli topraklarındaki sahamız korundu. Doğal çim sahamız dört mevsim iyi şekilde bakılıyor, korunuyor. Bu açıdan diğer statlara göre bir daha iyi durumdayız. Önemli olan statların Avrupa ülkelerindeki statlar gibi doğal çim sahaya sahip olmalarıdır" dedi.

Bölgeye örnek doğal çim sahanın yanı sıra oluşturdukları iddialı kadroyla da hedeflerinin BAL olduğunu söyleyen Doğu, "Geçen sezon şanssızlık sonucu BAL'a çıkamadık. Ama bu sezon takımın omurgasını koruyup yeni transferlerimizle güçlendirdik. Bu konuda Bayındır Belediye Başkanımız Dr. Ufuk Sesli de takımın her zaman yanında, en büyük destekçisi olmaya devam ediyor. Hedefimiz BAL ligine çıkmak" dedi.

Turgay Konuralp

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Küçük Menderes’e Torbalı’dan neşter
Küçük Menderes’e Torbalı’dan neşter
Bademli Fidancılık’ın eğitim hamlesini anlattı
Bademli Fidancılık’ın eğitim hamlesini anlattı