Advert
Advert
Advert

Ödemiş ve Söke kıyaslama için bir arada

Ödemiş ve Söke kıyaslama için bir arada
Ödemiş ve Söke kıyaslama için bir arada Küçük Menderes
Bu içerik 576 kez okundu.
Advert

Ödemiş Ticaret Odası ile Söke Ticaret Odası kıyaslama toplantısı için bir araya geldi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akreditasyon Sistemi kapsamında, odalar arası uyumu sağlamak, odalarda sunulan hizmet türlerinin genişletilmesini, hizmet kalitesinin iyileştirilmesini ve iyi uygulamaları tespit etmek, Avrupa’da bulunan oda-borsa Sistemine uyumunun sağlanması amacıyla, Ödemiş Ticaret Odası ile Söke Ticaret Odası arasında kıyaslama çalışması gerçekleştiriliyor.

Ödemiş Ticaret Odası ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda her iki odadaki çalışmalar, verilen hizmetler karşılaştırılarak uyumluluk ve kıyaslama değerlendirmeleri yapıldı. Kıyaslama konuları olarak “Haberleşme ve Yayınlar” ve “Bilgi ve İletişim Teknolojileri Kullanımı” ana başlıkları ve alt kırılımları ele alındı. 
Toplantıda Ödemiş Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Eriş, Ödemiş Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nuri Yaşayan ve Osman Halıcı, ÖTO Yönetim Kurulu Üyeleri Adil Köse, Ufuk Atik, Metin Dursun, Sadık Güllü, Genel Sekreter Emre Çiftçi, Akreditasyon Sorumlusu Begüm Sav hazır bulundu. Söke Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Kutlay, Söke Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mehmet Akbudak ve Erdinç Algür, Söke Ticaret Odası Genel Sekreteri Kerem Tekçeer, Akreditasyon ve Kalite Sorumlusu Sercan Güler’in de katılım sağladıkları toplantıda bilgilendirme yapıldı.

 

“Kurumsallaşma ve gelişme için çaba harcıyoruz”

Ödemiş Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Eriş kıyaslama çalışmasıyla ilgili şunları söyledi: “Oda olarak hizmet kalitesini arttırmak ve üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek için Söke Ticaret Odası ile kıyaslama toplantımızı gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Oda olarak kurumsallaşma ve gelişim için büyük çaba harcıyoruz. Biz üyelerimize kanundan kaynaklanan belge hizmetlerinin dışında da birçok hizmetler sunmaktayız. Kurumların her zaman geliştirilmesi ve güçlendirilmesi gerekir. Akreditasyon, oda hizmetlerimizde katma değer yaratarak ve üyelerimize daha kaliteli hizmet sunmamızı sağlamaktadır. Bu tür kıyaslama çalışmaları odamızın çalışmalarına önemli ölçüde katkı sağlayacaktır. Bu tür çalışmalarda amacımız kurumlar arası iyi uygulamaları paylaşmak ve üyelerimize daha kaliteli hizmet sunarak kurumsallaşma vizyonunu geliştirmektir”

Haber Merkezi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş Belediyesi'nden sulamada akıllı çözüm
Ödemiş Belediyesi'nden sulamada akıllı çözüm
Aydın’da kiraz sezonu başlamadan bitti
Aydın’da kiraz sezonu başlamadan bitti