Advert
Advert
Advert

KPSS içim hazırlıklar yapıldı

KPSS içim hazırlıklar yapıldı
KPSS içim hazırlıklar yapıldı Küçük Menderes
Bu içerik 620 kez okundu.
Advert

2018 KPSS ortaöğretim sınavı koordinasyon kurulu toplantısı Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven başkanlığında yapıldı. Tire Kaymakamlığı Toplantı Salonunda Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Tire Belediyesi Başkan Yardımcısı Mengü Önler, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Özge, İlçe Jandarma Komutanı Okay Cansu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Özcan Karpuz, İlçe Nüfus Müdürü Engin Erdik, ÖSYM Tire Sınav Koordinatörü Doç. Dr. Ahmet Kaya ve Tire Sınav Koordinatör Yardımcısı Ayhan Aytiş hazır katıldı. Toplantıda sınav öncesi, sınav günü ve sınav sonrası yapılacak çalışmalar ele alındı.

Tanrıseven: “Tedbirleri aldık”

Tire Kaymakamı Tanrıseven, Tire’de daha önce YKS’nin başarıyla gerçekleştirildiğini belirterek, “İlçe olarak altyapımız her türlü sınavı yapmaya hazır. KPSS ortaöğretim sınavını da sorunsuz bir biçimde gerçekleştirmek için her türlü tedbiri aldık” dedi.

07.01.2018 Pazar günü saat 10.15’te yapılacak olan 2018 KPSS Ortaöğretim sınavında toplam sekiz okulda, iki bin yetmiş altı aday yüz otuz dakika boyunca ter dökecek. Sınav yasakları 07.10.2018 günü sabah 08.00’da başlayıp 13.00’da sona erecek.

Nüfus Müdürlüğü mesai yapacak

Nüfus cüzdanlarını kaybeden adaylar için, İlçe Nüfus Müdürlüğü, 07.00 ile 10.00 saatleri arasında, sınava giriş belgesi ve bir adet fotoğraf ile başvurmaları halinde “Geçici Kimlik Belgesi” düzenlemek için hizmet verecek.

Onur Karagöz

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı