Advert
Advert
Advert

İzmir MHP’den yerel seçim çıkışı

“HAZIRIZ, TALİMAT BEKLİYORUZ”

İzmir MHP’den yerel seçim çıkışı
İzmir MHP’den yerel seçim çıkışı Küçük Menderes
Bu içerik 350 kez okundu.
Advert

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir İl Başkanı Veysel Şahin yaptığı açıklamada; “Gözümüz, kulağımız ve tüm irademizle liderimizi takip ediyoruz. Göstereceği hedefe kilitlenmiş durumdayız. Biz her ilçede aday çıkarmaya hazırız. Sadece onun talimatlarını bekliyoruz. Buca, Bayraklı, Karabağlar, Aliağa, Bergama, Foça, Menemen, Kemalpaşa, Ödemiş, Kiraz, Tire ve Bayındır ilçelerimizde gücümüzü herkes biliyor. Diğer ilçelerde de gizli güç durumundayız” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin partisinin Kızılcahamam Kampından sonra yaptığı basın açıklamasından hemen sonra, İzmir İl Başkanı Veysel Şahin de çalışmalarını hızlandırdı. İzmir’in otuz ilçesinde de aday çıkarmaya hazır olduklarını kaydeden İl Başkanı Şahin, “Eğer liderimizin hassasiyetini anlamazlarsa ve Cumhur İttifakı’nın değerini kavrayamazlarsa biz sadece Sayın Bahçeli’den gelecek bir işarete bakarız. Hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan her ilçede adaylarımızı açıklar, üst düzey çalışma sergileriz. Zaten hazırız, liderimizin emrini bekliyoruz.” Diyerek İzmir il teşkilatının kararlığını bildirdi.

 

“MHP’nin gücü ölçülemez

“Milliyetçi Hareket Partisi’nin  (MHP) gücünün matematiksel olarak hesaplamaya kalkanlar aldanırlar, siyasetin matematiği toplama ve çıkarmayla ortaya konulmaz” diyen MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, “MHP’nin gücünü sadece oy oranıyla ölçenlere geçtiğimiz seçimleri hatırlatmak isterim. Baraj altında kalacak denilen MHP, barajı aştığı gibi en fazla oy artışını da Doğu ve Güneydoğu Anadolu illerimizde yaptı. MHP’nin gücü budur. Partimiz fikir ve inanç gücüyle Türkiye’nin en etkili siyasi partisidir! Liderimiz bu etkinin devletimiz, milletimiz ve yeni sistemin hizmetine kullanılmasını istiyor. Bunu çok iyi anlayıp değerlendirmek lazım” şeklinde konuştu 

 

“İlçelerdeki gücümüzü herkes biliyor”

Partisinin İzmir’de birçok ilçede çok güçlü olduğunu vurgulayan Şahin şunları söyledi: “Buca, Bayraklı, Karabağlar, Aliağa, Bergama, Foça, Menemen, Kemalpaşa, Ödemiş, Kiraz, Tire ve Bayındır ilçelerimizde gücümüzü herkes biliyor. Diğer ilçelerde de gizli güç durumundayız.”

Bilgehan Sakıcı

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı