Advert
Advert
Advert

“Hanımlar” Lokali Aralıkta hizmete açılacak

“Hanımlar” Lokali Aralıkta hizmete açılacak
“Hanımlar” Lokali Aralıkta hizmete açılacak Küçük Menderes
Bu içerik 604 kez okundu.
Advert

Ödemiş’te kadınların çocuklarıyla birlikte zaman geçirebileceği, içinde çeşitli komplekslerin yer aldığı ve Ödemiş Belediyesi’nin “Hanımlar” Lokali adını verdiği projede sona gelindi. Belediyeden yapılan açıklamada kadınlar lokalinin Aralık ayında hizmete açılacağı bildirildi.

Ödemiş Belediyesi’nin, kadınlar için özel olarak projelendirdiği Hanımlar Lokali’nin İnönü mahallesinde yapımı devam ediyor. Bodrum ve iki katlı olmak üzere 955 metrekare kullanım alanına sahip lokalde, bodrum  katta 52 metrekare alanında ısıtmalı havuz ve 9 metrekare alanda sauna yer alıyor.  Diğer katlarda ise spor kompleksleri ve eğitim alanları yer alacak.

Hanımlar Lokali inşaatında çalışmaları inceleyen Başkan Mahmut Badem; “Ev hanımları ve öğrenciler başta olmak üzere çalışan kadınlarında boş zamanlarını en güzel şekilde değerlendirebileceği sosyal, kültürel faaliyetler ile geçirebilecekleri bir merkez yapıyoruz. Hanımlar için her türlü toplantı eğitim, seminer, spor gibi kendilerini geliştirecekleri birçok aktiviteler yer alacak. Çocuklar içinde hem eğitim alanları hem de eğlenebilecekleri alanlar yer alacak. Çalışmaların %75’i gerçekleşti.  Kasım ayı sonunda inşaatın tamamlanması planlanıyor. Aralık ayında da hizmete sunmayı hedefliyoruz” dedi.

Gülten Kır Güzel

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Küçük Menderes’e Torbalı’dan neşter
Küçük Menderes’e Torbalı’dan neşter
Bademli Fidancılık’ın eğitim hamlesini anlattı
Bademli Fidancılık’ın eğitim hamlesini anlattı