Advert
Advert
Advert

Bankalar caddesinde yeni bir lezzet durağı

Bankalar caddesinde yeni bir lezzet durağı
Bankalar caddesinde yeni bir lezzet durağı Küçük Menderes
Bu içerik 768 kez okundu.
Advert

Ödemiş’te bankalar caddesi diye bilinen Gazi Caddesi’nde yeni bir lezzet mekanı, Ödemiş Merkez Lokantası açıldı. Açılış kurdelesini Belediye Başkanı Mahmut Badem kesti.

Açılışta konuşan Başkan Badem; “Ödemiş’in merkezi bir yerinde özel bir mekânı daha sizlerle birlikte hizmete açıyoruz. Ödemiş’te meşhur ve klasik Ödemiş köftenin yanında başka yöresel yemeklerimizin bulunduğu bu tür hizmet noktalarını müşterilere kazandıran insanlar da var. Gelen müşteriler burada köfte, döner gibi yiyeceklerin yanında diğer yöresel yemekleri de yiyebilecekler.Bu anlamda Ödemiş’e bu yeni damak tadı noktası Merkez Lokantası’nı kazandıran işyeri sahibi Hediye Küçüktepe’ye hayırlı olsun diliyor, hayırlı işler ve bol kazançlar temenni ediyorum” dedi. 

Ödemiş’e en lezzetli yemekleri sunacaklarını dile getiren Ödemiş Merkez Lokantasının sahibi Hediye Küçüktepe ise “ Ödemiş’in kalbinin attığı en işlek merkezde, en lezzetli ve bol çeşit yöresel yemeklerin yanı sıra işyerimizde döner lezzetini de müşterilerimize en hijyenik ortamda sunmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Turgay Konuralp

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş Belediyesi'nden sulamada akıllı çözüm
Ödemiş Belediyesi'nden sulamada akıllı çözüm
Aydın’da kiraz sezonu başlamadan bitti
Aydın’da kiraz sezonu başlamadan bitti