Advert
Advert
Advert

‘İcradan satılık’ bu yıl artışta!

‘İcradan satılık’ bu yıl artışta!
‘İcradan satılık’ bu yıl artışta! Küçük Menderes
Bu içerik 397 kez okundu.
Advert

Ödemiş ve Beydağ’da 2017 yılının ilk 9 aylık bölümünde 69 adet taşınmaz için “İcradan satılık” başlığıyla ihale ilanı yayımlanırken 2018 yılının aynı döneminde bu rakam 83’e ulaştı.

Ödemiş ve Beydağ’da icralık olan borçlar nedeniyle haczedilen taşınmazların satışına dair “İcradan satılık” ilanları ile satılığa çıkartılan taşınmaz sayısı geçen yılın ilk 9 aylık bölümüne göre %20 arttı.

Ödemiş ve Beydağ’da 2018 yılının ilk 9 ayında 36 adet tarım arazisi, 30 adet konut, 9 adet dükkan, 2 adet besi tesisi, 3 adet bahçe, 1 adet dam ve ev bir adet de hisse satışı için açık artırma ihalesine çıkılacağı Ödemiş İcra Müdürlüğünce ilan edildi. Basın İlan Kurumu verilerine göre bu yıl bölgesel gazetelerde Ödemiş çıkışlı 53 adet “İcradan satılık” ilanı yayımlandı.

Geçen yıl 49 olan “İcradan satılık” ilanlarının sayısı artarken bu ilanlarla yılın ilk 9 ayında satışa çıkartılan taşınmaz sayısı toplamda 83 oldu. Geçen yılın aynı döneminde 21 adet konut, 29 adet tarla, 8 adet bahçe, 3 adet dükkân, 3 adet depo, 2 adet bina, 2 adet arsa ve bir adet de hisse satışı için ilana çıkıldı. Ödemiş Adliyesi Mezat Salonu’nda düzenlenen satış ihalelerindeki artış geçen yıla göre %20’yi geçti.

Başar Uçar

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Küçük Menderes’e Torbalı’dan neşter
Küçük Menderes’e Torbalı’dan neşter
Bademli Fidancılık’ın eğitim hamlesini anlattı
Bademli Fidancılık’ın eğitim hamlesini anlattı