Advert
Advert
Advert

1013 Sokak’ta asfalt tamam

1013 Sokak’ta asfalt tamam
1013 Sokak’ta asfalt tamam Küçük Menderes
Bu içerik 638 kez okundu.
Advert

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzbeton ekiplerinin Ödemiş ilçe merkezindeki asfalt seferberliği ilçenin en geniş sokaklarından biri olan 1013 Sokak ile sürdü. 25 metre genişliğindeki sokakta ikinci kat asfalt çalışması hafta sonu tamamlandı.

Süleyman Demirel Mahallesi’nde 25 metre genişliğiyle İzmir Büyükşehir Belediyesi sorumluluğundaki sokaklardan biri olan 1013 Sokak’ta yaklaşık 10 gündür devam eden asfalt çalışmalarında sona gelindi. Zemin hazırlığı sonrası Perşembe gününden itibaren asfalt serilmeye başlanan sokakta çalışmalar hafta sonu mesaisi ile sonlandırıldı. Çalışmalar sonrası ilçe merkezinin en geniş asfalt çalışmasında eksen çizgileri çekilerek mahalle sakinlerinin otopark alanları belirlenecek.

1013 Sokak sakinlerinden İsmail Türkan İzmir Büyükşehir Belediyesi ekiplerine çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, “Mahallemizde ihtiyaç duyulan çalışmalardan biri altyapısı ile birlikte sağlıklı şekilde sağlandı. Daha önce toz ve çamur sıkıntısı yaratan zemin komple değiştirilerek asfalt ile kaplandı. Çalışmalardan dolayı mahalle sakinleri olarak ekiplerimize ve yetkililere teşekkür ediyoruz” dedi.

Başar Uçar

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş Belediyesi'nden sulamada akıllı çözüm
Ödemiş Belediyesi'nden sulamada akıllı çözüm
Aydın’da kiraz sezonu başlamadan bitti
Aydın’da kiraz sezonu başlamadan bitti