Advert
Advert
Advert

MHP İzmir’de yeni il başkanı Şahin

MHP İzmir’de yeni il başkanı Şahin
MHP İzmir’de yeni il başkanı Şahin Küçük Menderes
Bu içerik 624 kez okundu.
Advert

MHP İzmir İl Başkanlığında düzenlenen devir teslim töreninde eski başkan Necat Karataş, görevini Veysel Şahin’e devretti. 
Sosyal medya hesabından MHP İzmir İl Başkanlığı görevini duyuran Necat Karataş, göreve il başkan yardımcısı Veysel Şahin'in atandığını belirtmişti. MHP İzmir İl Başkanlığında düzenlenen devir teslim töreniyle eski başkan Necat Karataş, koltuğu yeni atanan Veysel Şahin’e devretti.  Törene, MHP İzmir milletvekilleri Hasan Kalyoncu ve Tamer Osmanağaoğlu, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, TÜRKAV İzmir İl Başkanı Birol Demirci ve ilçe teşkilatlarından çok sayıda partili katıldı. 
İl başkanlığı görevini Karataş’tan devralan Veysel Şahin, önlerinde ulaşmaları gereken çok büyük hedefler olduğunun altını çizerek, “Bizim için eski, yeni ve öteki yoktur. Tek bir amaç için bir araya gelen insanlarda ayrılık ve bölünme olmaz. İşte bu bütünlük bizim en büyük gücümüzdür. Hep birlikte bu gücü iktidar yapmak için mücadele edeceğiz. Hepinizi iyi tanıyor neler yapabileceğinizi çok iyi biliyor ve sizlere güveniyorum. Başaracağımıza da yürekten inanıyorum. Görevi devraldığım kardeşim ve dava arkadaşım Necat Karataş’a bugüne kadar verdiği mücadele için çok teşekkür ediyorum. Yine ve her zaman beraberiz. Bu vesile ile bize bu görevi layık gören Türk dünyasının ve milliyetçi-ülkücü hareketin lideri, Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’ye şükranlarımı sunuyorum. Yolu yolum, sözü sözümdür! Elli yıllık şerefli mazimizde canını vermekten kaçınmayan ve her türlü zorlu şartta davasını omuzlayan ülküdaşlarıma dualarımı sunuyorum. Allah beni sizlerden ayırmasın. Önümüzde ulaşmamız gereken önemli hedefler var. Tüm dava arkadaşlarımı birlikte çalışmaya, Türk milleti için görev yapmaya çağırıyorum. Kapımız ve gönlümüz herkese açık Türkiye için, İzmir için ve davamız için başını taşın altına koyacak tüm dava arkadaşlarımı; kardeşlerimi ve büyüklerimi omuz omuza yürümeye davet ediyorum. Sizlerle birlikte zafere ulaşacağımıza da inanıyorum” dedi. 

"Fitneye odak olmuş kimseden helallik istemezdim" 
7 yıldır il başkanlığı görevini yürüttüğünü ve il başkanlığı görevini Şahin'e devretmekten mutluluk duyduğunu söyleyen Karataş, "Veysel Şahin’i anlatmaya gerek yok. O bir ülkücüdür, bu hareketin evladıdır. Bizim de kardeşimizdir. Bundan sonra liderimizin emrinde, İzmir’de Veysel Şahin başkanımızın önderliğinde hizmete devam edeceğiz. MHP İzmir İl Teşkilatı, bundan sonra yapacağı çalışmalara daha titizlikle sarılacağına inanıyorum. Ben de MHP’nin bir evladı ve hareketin neferi olarak Veysel Başkan’ın emrinde teşkilatımın ve liderimin işaret ettiği doğrultuda görevimi yapmaya devam edeceğim. Bundan sonra da hep birlikte olacağız. Önümüze yerel seçimler var. MHP’nin yerel seçimlerde İzmir’de büyük gayretler göstereceği ve İzmir’de yeni yönetim anlayışının gelmesi için gerekli katkıyı sağlayacağına inanıyorum. Burada bugün bir nöbet değişimi var. Zaman zaman helallik istenir ben istemiyorum çünkü gittiğim bir yer yok. Yine birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Ama helallik isteseydim MHP seçime giderken gayret sarf etmeyen, oy vermeyen, verdirmeyen veya başka partiye destek veren kimseden helallik istemezdim. MHP’den fitne çıkartan, MHP’de değişim peşine düşen ve bu fitneye odak olmuş; liderimizin gitmesini isteyen kimseden helallik istemezdim. Biz hep birlikte MHP’nin başarısı için İzmir’de hep beraber görev yapacağız” diye konuştu. 

İHA

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Küçük Menderes’e Torbalı’dan neşter
Küçük Menderes’e Torbalı’dan neşter
Bademli Fidancılık’ın eğitim hamlesini anlattı
Bademli Fidancılık’ın eğitim hamlesini anlattı