Advert
Advert
Advert

Müdür Gengörü zeytin dikti

Müdür Gengörü zeytin dikti
Müdür Gengörü zeytin dikti Küçük Menderes
Bu içerik 557 kez okundu.
Advert

Ödemiş Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü İstiklal İlkokulunda okul yönetimi, veliler ve öğrencilerle zeytin fidanı dikti. İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan “Eğitimde Geleceğe Köklü Adımlar” projesi kapsamında Müdür Bahattin Gengörü İstiklal İlkokulunda, zeytin dikme etkinliğine katıldı.

 İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü ve beraberinde İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hamza Akarçelik, İstiklal İlkokulunda gerçekleştirilen programda İstiklal İlkokulu Müdürü Mustafa Güder ve okul yönetimi, öğretmenleri, öğrencileri ve öğrenci velileriyle beraber zeytin fidanı dikti. Bolluğun, bereketin, uzun yıllar ayakta kalabilmenin simgesi olan zeytin fidanını dikimiyle beraber öğrencilerimize sizler bizim geleceğimizsiniz mesajı verildi.

GÖRME ENGELLİLER SINIFINI ZİYARET ETTİ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü, İzmir’de ikinci olan görme engelliler sınıfını da ziyaret etti. Özel öğrenciler İlker, Balım ve Çiçek ile tanışan İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü, çocuklarla tanışarak bir süre sohbet etti.

Turgay Konuralp
 


 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Küçük Menderes’e Torbalı’dan neşter
Küçük Menderes’e Torbalı’dan neşter
Bademli Fidancılık’ın eğitim hamlesini anlattı
Bademli Fidancılık’ın eğitim hamlesini anlattı