Advert
Advert
Advert

Ödemişli Bayrakdaroğlu sinema ve TV sektörüne el attı

Ödemişli Bayrakdaroğlu sinema ve TV sektörüne el attı
Ödemişli Bayrakdaroğlu sinema ve TV sektörüne el attı Küçük Menderes
Bu içerik 4341 kez okundu.
Advert

Ödemişli Ali Bayrakdaroğlu, asıl mesleği kaportacı olmasına rağmen sinema sanatını çok sevdiği için bu sektörde oyunculuk ve Cast Direktörlüğü yapmaya başladı.

Film ve dizilere büyük bir katkı sağlayan 34 yaşındaki Ali Bayrakdaroğlu önümüzdeki günlerde yeni projelerde yer alacağını ifade etti.

Bayrakdaroğlu şunları söyledi: “İlk oyunculuk deneyimim Fox Tv ‘ de “Derin Sular” dizisinde Deniz Baysal, Alican Albayrak, Şükrü Özyıldız, Hilal Altınbilek ile oldu. Ödemiş’te çekimleri yapılan “Yeşil Deniz” dizisinde 4 bölüm rol aldım. Aynı zamanda Tire’de çekimleri yapılan “Habil Kabil” dizisinde 3 bölüm oynadım. Bu arada Cast işini yürütürken, İzmir’de bir ajans ile çalışmaya başladım. Ajanstan ayrıldıktan sonra kendi başıma Cast Direktörlüğü yaptım. Dizi ve filmlere oyuncu temin etmeye başladım. Bir süre sonra İstanbul’da bir yapım şirketinin Cast Direktörlüğünü üstlenerek sanat camiasının ünlü isimleriyle tanışma imkânını buldum. “Kalbimin Sultanı” dizisine ana Cast oyuncusu verdim, dizi 8 bölüm çekildi. Torbalı’da çekimleri yapılan “Ecinni Korku” filmi ile  “Koyver Gitsin” sinema filminin Cast Direktörlüğünü de üstlendim. “Söz, Çukur, Bizim Hikâye, Yeni Gelin, Gülperi, Diriliş Ertuğrul, Muhteşem İkili” dizilerine de ana Cast oyuncusu sunumu yapıyorum. Nil Eda Yaşar ile Mesut Yılmaz ile birlikte çalışmalara devam ediyor um. Yeni projelere hazırlık yapıyorum. Ödemişimizin de tanıtımı, esnafımızın ve halkımızın sesini duyurması adına sosyal medyada “Ödemiş Sayfası” adıyla da sayfa açtım.”

Film ve dizilere Cast Direktörlüğü yapan Ali Bayrakdaroğlu,  önümüzdeki günlerde yeni projelere imza atmaya hazırlanıyor.

Turgay Konuralp

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı