Advert
Advert
Advert

CHP grubunda yeni üye Saygın

CHP grubunda yeni üye Saygın
CHP grubunda yeni üye Saygın Küçük Menderes
Bu içerik 3143 kez okundu.
Advert

Ödemiş Belediye Meclisi üyesi Turan Dumanlılar’ın vefatı sonrası meclisin yeni üyesi Ödemiş Baro Temsilcisi Mehmet Beşir Saygın oldu.

Ödemiş Belediye Meclisi’nde CHP grubunda görev yapan Turan Dumanlılar’ın vefatı sonrası CHP meclis grubunun beşinci yedek üyesi Mehmet Beşir Saygın meclisin yeni üyesi oldu.

Dumanlılar’ın koltuğuna layık şekilde Ödemiş halkına hizmet etmek istediğini ifade eden CHP’nin yeni belediye meclisi üyesi Mehmet Beşir Saygın, “Keşke böyle acı bir kayıp yaşanmasaydı da bu durum gelişmeseydi. Kendisini bir kez daha saygı ve rahmetle anıyorum. Turan Dumanlılar’ın koltuğuna layık olup seçime kadar olan dönemde mecliste halkımızın hizmetinde olmak istiyorum” dedi.

Ödemiş Baro Temsilciliği’ni de sürdüren Saygın, “Ekim ayına kadar bu görevimi sürdüreceğim. Ekim ayında Baro Temsilciliği görevinden ayrılacağım ve bu onurlu görevi başka bir arkadaşıma devredeceğim. Bundan sonra görev alacak arkadaşımıza da şimdiden başarılar diliyorum” diye konuştu.

Başar Uçar

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mustafa Sarı     2018-09-19 Önce baş sağlığı diliyorum. Rahmetle anıyorum. Devir aldığın bu onurlu görevde başarılar dilerim. Tebrik ediyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Küçük Menderes’e Torbalı’dan neşter
Küçük Menderes’e Torbalı’dan neşter
Bademli Fidancılık’ın eğitim hamlesini anlattı
Bademli Fidancılık’ın eğitim hamlesini anlattı