Advert
Advert
Advert

Başkan Özçınar’a konuk olduk

Başkan Özçınar’a konuk olduk
Başkan Özçınar’a konuk olduk Küçük Menderes
Bu içerik 775 kez okundu.
Advert

Nokta Reklam ve Küçük Menderes Gazetesi, Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar’ı makamında ziyaret ederek yeni dönemdeki projelerle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar’ı makamında ziyaret eden Nokta Reklam Ajansı Genel Müdürü Devrim Kasap, Küçük Menderes Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Gülten Kır Güzel ve gazeteci Başar Uçar, Kiraz’da yayımlanan Doğuş Gazetesi ile birlikte Küçük Menderes Gazetesi ve pek yakında yayın hayatına başlayacak TV 9 İzmir’le ilgili çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Sohbet havasında geçen ziyarette yerel yönetimler ve yerel basının arasındaki köklü ilişki ve işbirliğinin önemi vurgulandı. Yerel basının bölgenin gözü kulağı olma görevinin yanında kalkınma konusunda da öneme sahip olduğunu ifade eden Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, Doğuş ve Küçük Menderes Gazetelerinin başarılı çalışmalarını yakından takip ettiklerini dile getirdi. TV 9 İzmir’in de bölgede çok önemli bir ihtiyacı karşılayacağını sözlerine ekleyen Özçınar, bölgedeki basın  hayatına yeni bir soluk getirecek bu projeye destek vermeye hazır olduklarını vurguladı.

Bilgehan Sakıcı

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Patates ithalatında “sıfır Gümrük Vergisi” uzatıldı
Patates ithalatında “sıfır Gümrük Vergisi” uzatıldı
Bayındır’da çiçek festivali hazırlığı
Bayındır’da çiçek festivali hazırlığı