Advert
Advert
Advert

Bayındır standı çiçek saçtı

Bayındır standı çiçek saçtı
Bayındır standı çiçek saçtı Küçük Menderes
Bu içerik 379 kez okundu.
Advert

87.  İzmir Enternasyonel Fuarı’nda stant açan Bayındır Belediyesi, ilçenin tarihi, doğal ve kültürel varlıklarını uluslarlarası nitelikli mecralarda da tanıtmayı hedefliyor. Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli’nin girişimiyle yer alınan fuarda, stant ilgi çekmeye devam ediyor.

İlçenin Kaymakamı Mehmet Ali Öztürk’ün de ziyaret ettiği stantta Başkan Sesli; “87. İzmir Enternasyonal Fuarı'nın beşinci gününde standımızı ziyaret eden misafirlerimize Bayındırımızın doğal, tarihi ve kültürel değerlerini tanıttık.  İlçe Kaymakamımız Mehmet Ali Öztürk hemşerilerimize Bayındır'ımızın çiçeklerinden hediye etti. Tüm değerli hemşerilerimizi de 3 numaralı holde yer alan standımıza bekliyoruz. Bayındır’ın çiçeğinin bir kez daha tanıtımı açısından güzel bir fırsat olduğunu düşünüyoruz.  Bundan sonraki süreçte de yine her yıl fuar etkinliklerinde yerimizi almayı hedefliyoruz” dedi.

Bayındır Kaymakamı Mehmet Ali Öztürk, standı ziyaret eden misafirlere Bayındır’ın meşhur çiçeklerini kendi elleriyle dağıttı.

Turgay Konuralp

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Patates ithalatında “sıfır Gümrük Vergisi” uzatıldı
Patates ithalatında “sıfır Gümrük Vergisi” uzatıldı
Bayındır’da çiçek festivali hazırlığı
Bayındır’da çiçek festivali hazırlığı