Advert
Advert
Advert

Bir Selami Şahin müzikali "Seninle Başım Dertte" Fuar’a geliyor

Bir Selami Şahin müzikali
Bir Selami Şahin müzikali Küçük Menderes
Bu içerik 1032 kez okundu.
Advert

Bir Selami Şahin Müzikali 'Seninle Başım Dertte' ekibi, yaz turnesinin son ayağını 13 Eylül akşamı 87. İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında, Fuar Açıkhava Tiyatrosu'nda olacak. 

Toprak Sağlam ve Lider Şahin'in başrolde olduğu ve oyuncu kadrosunda Suna Keskin, İsmail Düvenci, Hakan Altıner, Burçin Bildik, Elhan Tok, Cenk Tunalı, Anıl Yülek, Öncil Aktarıcı gibi başarılı oyuncuların yer aldığı müzikal, uzun bir aradan sonra müzikalin sahneleneceği Fuar'da İzmirlilerle buluşacak. 

Annesinin şöhret yapma hayalleriyle şehir şehir dolaşarak şarkıcılık yapan Neriman karakterinin İstanbul'da çalıştığı mekânın taksi şoförü İbrahim ile aralarında yaşanan masum aşk hikâyesinin anlatıldığı dönem müzikalinde, aşklarının önündeki aşılamaz engeller, İbrahim'in herkesten sakladığı sırrı ve Neriman'ın şöhret basamaklarını Küçük Çiftlik Gazinosu’nda bir bir tırmanması 80'li yıllara özgü tarz ve tavırla, Selami Şahin şarkıları işlenerek anlatılıyor. 

ÜLKEMİZDEKİ EN BÜYÜK PRODÜKSİYON OLMAYA ADAY

Dönemin görkemli müzikallerine ve Yeşilçam filmlerine bir saygı niteliğinde değerlendirilebilecek olan bir Selami Şahin Müzikali 'Seninle Başım Dertte', Türkiye'de gerçekleştirilen en büyük prodüksiyon olmaya da aday.

Yurt dışında da sayılı örneği bulunan Abba ve Queen gibi müzikallerin bir benzeri Türkiye'de ilk kez usta sanatçı Selami Şahin'in şarkıları için yapılıyor. Oyuncu kadrosunda Toprak Sağlam, Lider Şahin, Suna Keskin, İsmail Düvenci, Hakan Altıner, Burçin Bildik, Elhan Tok, Cenk Tunalı, Anıl Yülek, Öncil Aktarıcı yer alıyor. Kedi Sahne Sanatları katkılarıyla Lider Entertainment'ın yapımcılığını üstlendiği ve yönetmenliğini Damla Cercisoğlu'nun yaptığı müzikalin yazarı ise Yavuz Hakan Tok. 

MÜZİKAL’DE BAŞARILI BİR EKİP SAHNE ALACAK 

Kedi Sahne Sanatları katkılarıyla Lider Entertainment'ın yapımcılığında gerçekleşen müzikalin yönetmeni Damla Cercisoğlu, yazarı ise Yavuz Hakan Tok. Koreografi Gökmen Kasabalı, kostüm tasarım Sadık Kızılağaç, proje danışmanı Velhan Çantay, yönetici koordinatörü Vedya Muraben, genel koordinatör Caner Uncuoğlu, genel sanat yönetmeni Hakan Altıner,  görsel tasarımı Barış Serdar, afiş tasarımı Berkcan Okar, ışık tasarımı Kemal Yiğitcan, fotoğraflar Fethi Karaduman, görsel iletişim tasarımcısı Onur Yılmaz, yardımcı yönetmen Cenk Tunalı, Anıl Yülek'in olduğu müzikalin, müzik direktörlüğünü ise Ahmet Semih Erdoğan üstlenirken basın iletişim çalışmalarını İnci Razaki Pr Danışmanlık tarafından yürütülüyor.

Turgay Konuralp

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üretim yollarında yama seferberliği
Üretim yollarında yama seferberliği
Ödemiş’li kızların el işleri sergide
Ödemiş’li kızların el işleri sergide