Advert
Advert
Advert

Ödemiş - İzmir arasında bazı hemzemin geçitlerine bir çare

Ödemiş - İzmir arasında bazı hemzemin geçitlerine bir çare
Ödemiş - İzmir arasında bazı hemzemin geçitlerine bir çare Küçük Menderes
Bu içerik 821 kez okundu.
Advert

Ödemiş-İzmir arasında Devlet Demiryollarına ait bölgede son 2 ay içinde hemzemin geçitlerinde meydana gelen kazalar vatandaşların tepkisini çekiyor. Son olarak Bayındır’ın Yakacık Mahallesi hemzemin geçidinde 80 yaşındaki Ali Yörük isimli yaşlı adamın aracının hurdaya döndüğü kazanın ardından bazı mahalle sakinleri özellikle bazı hemzemin geçitlerinin tehlikeye davetiye çıkardığını dile getirdi

VATANDAŞLAR: “HEMZEMİN GEÇİTLERİNE TANTAN KONULSUN “

Hemzemin geçitlerinde en çok üzücü kazaların meydana geldiğini dile getiren Yakacık Mahallesinde, bazı vatandaşlar “Ödemiş – İzmir tren yolunda, bazı mevkilerde, tantan önlemi olurken, bazı bölgelerde tantan bulunmamaktadır. Bununla ilgili olarak gerekli önlemlerin bir an önce alınmasını bekliyoruz.  Geçtiğimiz günlerde Yakacık Mahallesindeki hemzemin geçidinde meydana gelen feci kazada maalesef bir sürücü hayatını kaybetti. Eğer bazı tehlike arz eden yerlerde tantan konulmazsa bu tür sonuçlar almaya devam ederiz” diye tepki gösterdiler.        

TİRE DEREBAŞI MEVKİİNDE DE TRAFİK HAREKETLİLİĞİ YAŞANIYOR

Tire’nin Derebaşı mevkiinde yine geçen ay tren hemzemin geçiti bölgesinde traktör ile tren kazası meydana gelmişti. Bu bölgede yaşayan bazı vatandaşlar ise “Bu bölgede yoğun bir tren geçiş akışı var. Ancak burada önemli olan hemzemin geçitlerinde trafik açısından hareketli olan mevkiilere ise bir an önce tantan önlemi alınması gerekir” dediler.

Turgay Konuralp

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üretim yollarında yama seferberliği
Üretim yollarında yama seferberliği
Ödemiş’li kızların el işleri sergide
Ödemiş’li kızların el işleri sergide