Advert
Advert
Advert

Ödemiş Belediyesi’nden 5 yeni halı saha daha

Ödemiş Belediyesi’nden 5 yeni halı saha daha
Ödemiş Belediyesi’nden 5 yeni halı saha daha Küçük Menderes
Bu içerik 770 kez okundu.
Advert

Ödemiş Belediyesi yeni yapacak olduğu 5 yeni halı saha için çalışmalara başlattı. Yolüstü ve Seyrekli mahallelerinde vatandaşlarla yer konusunda görüşmeler yapıldı.

Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, hizmet alanı büyüyen ilçede, kırsal bölgelerdeki mahallelerin ortak kullanacağı halı sahalar projelerini hayata geçirmişti. Projenin uygulama çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın desteği ile bu güne kadar 9 halı saha yapılan ilçede, yeni yapılacak 5 halı saha için çalışmalara başlandı. Belediye Başkanı Mahmut Badem, meclis üyeleri ve ilgili daire müdürleri, Yolüstü ve Seyrekli mahallelerinde vatandaşlarla görüştü. Başkan Mahmut Badem; “İnsanımızı yaşadığı yerde mutlu olması, merkezde olan hizmetlerden merkeze uzak olan mahallelerde yaşayanların da faydalanması amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ortak kullanımlı halı saha projemiz de bu çalışmalarımızdan biri. Gençlik ve Spor Bakanlığımızın desteği ile bugüne yaptığımız halı sahalara yenilerini ekliyoruz. Vatandaşlarımızla ve muhtarlarımızla görüşmeler yapıyor, ortak alan bulmaya çalışıyoruz” dedi.

Yeni yapılacak halı sahalar Yeniceköy, Seyrekli, Birgi, Yolüstü ve Kayaköy-Yusufdere’de olacak.

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Patates ithalatında “sıfır Gümrük Vergisi” uzatıldı
Patates ithalatında “sıfır Gümrük Vergisi” uzatıldı
Bayındır’da çiçek festivali hazırlığı
Bayındır’da çiçek festivali hazırlığı