Advert
Advert
Advert

Kaymakam Tanrıseven’den sanayi esnafına ziyaret

Kaymakam Tanrıseven’den sanayi esnafına ziyaret
Kaymakam Tanrıseven’den sanayi esnafına ziyaret Küçük Menderes
Bu içerik 449 kez okundu.
Advert

Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, sabahın erken saatlerinde Tire Küçük Sanayi esnafları ile kahvaltıda bir araya geldi. Sosyal medyadan yapılan davete icabet ederek sanayi esnafını dinleyen Kaymakam Tanrıseven, “Hedefimiz sorunları çözülmüş, daha güzel bir Tire” dedi.

Esnaflarla kahvaltı yaptı

Tire Küçük Sanayisinde bir çay ocağında gerçekleşen ziyarette Kaymakam Tanrıseven’i, Tire Yeni Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Muhittin Hızlan karşıladı. Tanrıseven, esnaflar ile birlikte çay ve simitten oluşan kahvaltı yaptı, sohbet etti.

Hızlan: “Ayağınıza Sağlık”

Yeni Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Muhittin Hızlan, Kaymakam Tanrıseven’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ”Ayağınıza sağlık; ziyaretiniz bizleri çok memnun etti teşekkür ederiz” dedi. Başkan Hızlan, Sanayinin fiziki sorunları ve esnafların durumu hakkında Kaymakam Tanrıseven’e bilgiler verdi. Hızlan, esnafların ara eleman sorunu olduğunu, meslek liselerinin sanayi ile işbirliği içinde olarak bu sorunu ortadan kalkacağını söyledi.

Sosyal medyadan gelen çağrı’ya jet yanıt

Kaymakam Tanrıseven, sosyal medya üzerinden kendisini kahvaltıya davet eden sanayi esnafı Çağrı Yördem’in davetini kabul edip, kahvaltıda buluştu. Kaymakam Tanrıseven ile sohbet eden esnaf Yördem, “Sizi ve çalışmalarınız sürekli olarak yakından takip ediyorum ve sizi daha yakından tanımak için böyle bir davette bulundum. Davetimi geri çevirmeyip kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederim. İki yıllık Meslek Yüksek Okulu Muhasebe Bölümü mezunuyum ancak okuduğum branşta çalışma fırsatı bulamadığımdan Oto Yıkama sektöründe faaliyet gösteriyorum” dedi.

Kaymakam Tanrıseven: “Her Türlü Desteğe Hazırız”

Kahvaltının sonunda esnaflara hitaben bir konuşma yapan Kaymakam Tanrıseven Tire’nin her sorunuyla ilgilendiklerini belirterek, Sanayi Esnafının da yanında olduğunu söyledi. Tanrıseven şunları kaydetti: “Esnaf ve sanatkârlarımız büyük gayret ve azimle çalıyor. Biz kamu görevlileri olarak her daim çalışan esnafımızın yanındayız. Esnaflarımıza ve işyerlerimize yaptığımız bu ziyaretlerle de onlara moral ve destek verme gayretindeyiz. Sorunları dinledik, çözümü için de gayret sarf edeceğiz. Ziyaretlerimizde Tireli esnaflarımız her zaman yoğun ilgi ve misafirperverlik gösteriyorlar. Bütün esnaflarımıza teşekkür ediyorum. Kazançları bol olsun, kazasız ve huzurlu çalışmalar diliyorum.”

Çat kapı ziyaret etti

Başkan Muhittin Hızlan ile Sanayi Sitesinde bulunan iş yerlerini çat kapı ziyaret ederek iş yeri sahipleri ve çalışanlarla sohbet eden Kaymakam Tanrıseven, esnafa hayırlı işler dileğinde bulundu. Sabahın erken saatlerinde Kaymakam Tanrıseven’in yaptığı ziyaretten memnuniyetlerini dile getiren esnaflar, Kaymakam Tanrıseven’e teşekkür etti.

Kaymakam Tanrıseven: “Esnafımızı Mutlu Görmek Bizleri de Mutlu Etti”

Bir şehrin sanayisi ne kadar güçlü ise ekonomisinin de o kadar güçlü olduğunu belirten Tanrıseven, şöyle konuştu: "Sanayi esnafına ve çalışanlarına her türlü desteği vermeye hazırız. Burada bulunan esnaflarımız hem Tire’mize hem de ülke ekonomisine önemli katkı sağlamaktadır. Biz de bugün esnafımızı ziyaret ederek istek, talep ve şikayetlerini yerinde öğrenmek istedik. Esnafımızı mutlu görmek bizleri de mutlu etti."

Turgay Konuralp

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üretim yollarında yama seferberliği
Üretim yollarında yama seferberliği
Ödemiş’li kızların el işleri sergide
Ödemiş’li kızların el işleri sergide