Advert
Advert
Advert

Gönüllü palyaço, yüzleri güldürüyor

Gönüllü palyaço, yüzleri güldürüyor
Gönüllü palyaço, yüzleri güldürüyor Küçük Menderes
Bu içerik 546 kez okundu.
Advert

Ödemiş Devlet Hastanesi’nde yeni başlatılan uygulamayla çocuk hastalara palyaçoluk yapan Kenan Özdemir, çocukları gönülden sevdiğini ve bu yüzden bu işten hiçbir ücret almadığını dile getirdi.

Yaklaşık beş aydan bu yana çocuk servislerinde yatan çocuk hastaları eğlendirerek kendisini mutlu hissettiğini dile getiren Özdemir, “Kendi isteğimle çocuk hastaları hiçbir ücret almadan eğlendirmek için hastane yöneticisiyle görüştüm. Sağ olsunlar kendileri de kabul etti. Her şey para değil, çocukların yüzleri güldüğü zaman benim de yüzüm gülüyor” dedi.

Ödemiş Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Ömer Koçak, “Haftada bir gün olmak üzere yaklaşık beş aydan bu yana çocuk hastalarımızı eğlendiren ve hiçbir ücret almadan bu işi üstlenen arkadaşımız Özdemir’e bu fedakârca davranışından dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Aileler de memnun

Hastanede yatan Suriyeli Nasra El Mahmud ve Muhammed El Mahmud’un annesi Radiye El Mahmud, “Palyaço eşliğinde çocuklarımız, güzel bir şekilde eğleniyorlar. Hastalıklarını bile unutuyorlar” dedi. Çocuk servisinde yatan oğlunun palyaço ile eğlendiğini dile getiren Özlem İnat Baykal ise, “Burada çocuklarımızın yüzleri gülüyor. Palyaço ile arkadaş gibi diyalog kurarak güzel bir şekilde eğleniyorlar” dedi.

Turgay KONURALP

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Patates ithalatında “sıfır Gümrük Vergisi” uzatıldı
Patates ithalatında “sıfır Gümrük Vergisi” uzatıldı
Bayındır’da çiçek festivali hazırlığı
Bayındır’da çiçek festivali hazırlığı