Advert
Advert
Advert

Büyükşehir'den 1013 Sokak mesaisi

Büyükşehir'den 1013 Sokak mesaisi
Büyükşehir'den 1013 Sokak mesaisi Küçük Menderes
Bu içerik 689 kez okundu.
Advert

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Ödemiş'teki asfalt çalışmalarını yeni yapılaşan, daha önce asfalt görmemiş sokaklara taşıyor.

Süleyman Demirel Mahallesi'nde altyapı hazırlığı kısmen yapılan ancak asfalt serilmeyen 1013 Sokak ve çevresinde İzmir Büyükşehir Belediyesi İZBETON ekipleri, kontak çevirerek çalışmalara başladı. Yapılaşmanın hızla geliştiği 1013 Sokak'ta ve çevre sakinlerinin otopark olarak kullandığı yol kenarındaki alanlarda zemin hazırlığının ardından asfalt serilecek. 25 metre genişliği ile Ödemiş'in en geniş cadde ve sokaklarından biri olan 1013 Sokak, çalışmalarla birlikte asfaltla tanışmış olacak.

 

Genişliği 17 metre ve üstünde olan cadde, sokak ve meydanların İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin sorumluluğunda olduğunu hatırlatan İzmir Büyükşehir Belediyesi Ödemiş Yerel Hizmetler Koordinatörü Cumhur Şener, "İlçemizde sonbahar öncesi asfalt sezonu farklı bölgelerde devam ediyor. Kırsaldaki mahallelerimizde talep edilen üretim yollarının yanında ilçe merkezimizde hem bazı yollarımızın asfaltını yeniliyoruz, hem de yeni yapılaşan bölgelerimizde asfaltlama çalışması yapıyoruz. Süleyman Demirel Mahallemizin en geniş sokaklarından biri olan sorumluluk sahamızdaki 1013 Sokak da programımızda yer alıyordu. İZBETON ekiplerimiz, orada çalışmaların startını verdi. Daha önce kısmen altyapısı hazırdı, ekiplerimizce kalan hazırlık yapılarak asfalt sezonu içerisinde bu geniş sokağımız da asfaltlanmış olacak. Çalışmalarda görev alan ekiplerimize başarılar diliyoruz" dedi.

 

Haber: Bilgehan SAKICI

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bademli Fidancılık’ın eğitim hamlesini anlattı
Bademli Fidancılık’ın eğitim hamlesini anlattı
Ödemiş Belediyesi'nden sulamada akıllı çözüm
Ödemiş Belediyesi'nden sulamada akıllı çözüm