Advert
Advert
Advert

Muhteşem bir törenle erkekliğe ilk adımı attı

Muhteşem bir törenle erkekliğe ilk adımı attı
Muhteşem bir törenle erkekliğe ilk adımı attı Küçük Menderes
Bu içerik 2525 kez okundu.
Advert

AK Parti Ödemiş Gençlik Kolları’nın eski başkanlarından İlyas Coşkun ile eşi Gülşah Coşkun’un oğulları Alpay Coşkun, muhteşem bir törenle erkekliğe ilk adımını attı. Muzaffer Gönen Yazlık Düğün Salonu’nda gerçekleşen sünnet merasimine binlerce kişi katıldı. Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, eşi Nevin Badem, AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Şerif Delibalta, eski Ödemiş Belediye Başkanı Münir Bezmez ve çok sayıda davetli, sünnet düğününde yer aldı.

İlçenin tanınan ailelerinden Coşkun ailesinin düzenlediği şölen, renkli görüntülere sahne oldu. Sünnet çocuğu Alpay Coşkun, Tire’den gelen Grup 78’in anonsuyla alkışlar içerisinde salona girdi. Mikrofonu kapan gecenin yıldızı Alpay Coşkun,“En mutlu günümde beni yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Gecenin açılışını düğün sahipleri Gülşah-İlyas çifti yaptılar. Sünnet düğünü, daha sonra hareketli parçalar, takı merasimi ve istek parçalarla devam etti. Merasime eşi Nevin Badem ile birlikte katılan Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem ise sünnet çocuğunun ailesini tebrik ettikten sonra Alpay’a takı taktı.

Eski AK Parti Ödemiş Gençlik Kolları Başkanı İlyas Coşkun, “Bu mutlu günümüzde oldukça kalabalık davetli grubunun merasimimize iştirak etmesi, bizi son derece sevindirdi. Allah, herkese böyle geniş katılımlı merasimler nasip etsin” şeklinde konuştu.

Salon sahibi Mustafa Köksoy, “Ödemiş’in nezih salonları arasında bulunan Muzaffer Gönen Yazlık Salonumuzda bu kez ilçemizin seçkin ailelerinden olan Coşkun ailesine ev sahipliği yaptık. Binlerce kişinin katıldığı merasimin en güzel şekilde gerçekleşmesi için elimizden gelen gayreti gösterdik.  Yapılan bu merasimin hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Haber: Turgay KONURALP

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Patates ithalatında “sıfır Gümrük Vergisi” uzatıldı
Patates ithalatında “sıfır Gümrük Vergisi” uzatıldı
Bayındır’da çiçek festivali hazırlığı
Bayındır’da çiçek festivali hazırlığı