Advert
Advert
Advert

Fuardaki yerini aldı

Fuardaki yerini aldı
Fuardaki yerini aldı Küçük Menderes
Bu içerik 454 kez okundu.
Advert

Bayındır’ın tarihi, kültürü, doğası, ekonomik ve coğrafi özelliklerini daha geniş bir kitleye duyurmayı hedefleyen Bayındır Belediyesi, ilçenin tanıtımının yapılacağı dolu dolu bir stantla 87. İzmir Enternasyonal Fuarı’na katılıyor.

Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli, “Fuara katılacak ilçelerle birlikte aynı holde yer alacak Bayındır standında ilçenin kültürel ve tarihi yönlerini ortaya koyan eşyalar yer alacak ve ekonomik özelliklerini temsil eden ürünlerin tanıtımı yapılacak. Ayrıca gelen ziyaretçilere Bayındır’ın doğası ve turizm özellikleri hakkında bilgilendirme yapılacak. Bayındır, her bakımdan potansiyeli çok yüksek bir ilçe. Biz, sürekli olarak bunu ortaya çıkarmaya ve ilçemizin tanıtımını yapmaya çalışıyoruz. Bu sebeple biz de İzmir Enternasyonal Fuarı’nda yerimizi aldık. Fuar, hem İzmir hem de Türkiye için çok önemli bir etkinlik. Böyle bir etkinlikte yer alıp ilçemizin tanıtımını yapacağımız için çok mutluyuz. Tüm ziyaretçilerimizi Bayındır’ımızı daha yakından tanımak için standımıza bekliyoruz” dedi.

7-16 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek 87. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda Bayındır standı, 3 numaralı holde yer alacak.

Haber: Turgay KONURALP

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Patates ithalatında “sıfır Gümrük Vergisi” uzatıldı
Patates ithalatında “sıfır Gümrük Vergisi” uzatıldı
Bayındır’da çiçek festivali hazırlığı
Bayındır’da çiçek festivali hazırlığı