Advert
Advert
Advert

Ceylin davası devam etti

Ceylin davası devam etti
Ceylin davası devam etti Küçük Menderes
Bu içerik 3416 kez okundu.
Advert

Geçtiğimiz yıl kaybolduktan üç gün sonra komşusunun evinde cesedi bulunan 10 yaşındaki Ceylin Atik’in ölümü ile ilgili açılan davada tutuklu sanıklar Serkan Türkmen ve eşi Şükriye Türkmen ile onun halası tutuksuz sanık Raziye Ö.'nün yargılanmasına devam edildi.

Ödemiş Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmada mahkeme başkanı, önceki duruşmalarda olduğu gibi SEGBİS ile kaldığı cezaevinden salona bağlanan sanıklardan Serkan Türkmen’e söz verdi. İşinde gücünde bir insan olduğunu, cinayetle hiçbir ilgisi bulunmadığını ileri süren Serkan Türkmen, “Cinayeti pazar gecesi Kültürpark’a gittiğimde eşimden öğrendim. Tahliyemi istiyorum. Suçsuzum” beyanında bulundu. Diğer sanık Şükriye Türkmen ise, “Önceki ifadelerimi tekrarlıyorum. Yapılan mütaalaya katılıyorum” dedi.

Sanık avukatları da söz alarak “Serkan ve Şükriye Türkmen’in telefonlarındaki kayıtların incelenmesini istiyoruz” talebinde bulundular. Bu talebe kızan ve herkesin telefonuna rahat bir şekilde ulaşılabileceğini dile getiren Ceylin’in dedesi Mustafa Atik, “Benim esnaf kimliğim olması nedeniyle herkeste telefonum olabilir. Bu dava ile ne ilgisi var? Benim telefonumun onlarda ne şekilde kayıtlı olduğunu bilmiyorum. Sanık Şükriye Türkmen, çocuğunu göremediğinden bahsediyor. Ya benim çocuğum ne olacak? Hiçbir zaman göremeyeceğim. Adalet ne kadar gecikirse geciksin er veya geç yerini bulacaktır. Bundan kaçış yoktur” şeklinde konuştu.

Haber: Turgay KONURALP

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bademli Fidancılık’ın eğitim hamlesini anlattı
Bademli Fidancılık’ın eğitim hamlesini anlattı
Ödemiş Belediyesi'nden sulamada akıllı çözüm
Ödemiş Belediyesi'nden sulamada akıllı çözüm