Advert
Advert
Advert

11 yıl sonra hizmete girdi

11 yıl sonra hizmete girdi
11 yıl sonra hizmete girdi Küçük Menderes
Bu içerik 3471 kez okundu.
Advert

Ödemiş’in en önemli turizm merkezlerden olan Bozdağ’da daha önce sadece ayın belli günlerinde hizmet veren Bozdağ Sağlık Ocağı, uzun zaman sonra dün ilk kez hastalarını ağırlamadı.

Gazetemizin de daha önce dile getirdiği sorunun ardından Bozdağ Sağlık Ocağı’nın hasta kabulüne başlaması, vatandaşlar arasında büyük sevince neden oldu. Bozdağ Sağlık Ocağı’nın yılın büyük bir bölümünde sağlık hizmeti vereceğini dile getiren Ödemiş İlçe Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serhat Pirinççi, “Tüm Bozdağ halkına hayırlı ve uğurlu olsun. Burada bir doktor ve bir hemşire, yılın büyük bir bölümünde görev yapacak. Buradaki sağlık hizmeti boşluğu doldurulmuştur” dedi.

Bozdağ Mahallesi Muhtarı Halil Faruk Otçu ise, “2007 yılından beri çok az gün hizmet verilmişti. Konuyu gazeteniz aracılığı ile de gündeme getirmiştik. Ödemiş İlçe Sağlık Müdürümüz Serhat Pirinççi’nin de yoğun girişimleri sonucu merkezin yılın büyük bir bölümünde hizmet vereceği bilgisini almış bulunuyoruz. Bozdağ, hem yaz hem de kış turizmi açısından Ege’nin ve Türkiye’nin önemli bir merkezi konumundadır. Bozdağ Kayak Tesisleri’nin de eksikliklerinin giderilmesiyle hizmete girdiği takdirde eski yıllarda olduğu gibi özellikle kış aylarının vazgeçilmez  bir merkezi olur kanısındayız” şeklinde konuştu.

Haber: Turgay KONURALP

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bademli Fidancılık’ın eğitim hamlesini anlattı
Bademli Fidancılık’ın eğitim hamlesini anlattı
Ödemiş Belediyesi'nden sulamada akıllı çözüm
Ödemiş Belediyesi'nden sulamada akıllı çözüm